Свято ужинків спортивних

Свято ужинків спортивних

Свято ужинків спортивних

 

В урочистому підведенні підсумків спортивного життя району , що відбулися в Дрогобицькому районному домі, брали участь усі, хто безпосередньо брав участь у сільських та обласних змаганнях іхто допомагав їх проводити- сільські голови, президенти футбольних клубів, їхні спонсори

Урочистості розпочалися із гімну України та благословення отця Олега. Після хвилини мовчання за молодими хлопцями, яких, на превеликий жаль, уже немає серед нас, присутні побачили фільм, у якому коротко відтворені спортивні події, що відбувалися в районі та на обласному рівні.

На урочистості прибули заступник голови Федерації футболу Львівської області  Ярослав Грисьо та керуючий справами Дрогобицької районної ради Михайло Гук, яким і випала місія вручати медалі, кубки та пам’ятні відзнаки тим, хто кував районні перемоги та представляв район в обласних змаганнях. Серед нагороджених: Михайло Віватенко-срібний призер обласних змагань з настільного тенісу, призери районної першості з Нижніх Гаїв Василь Павлів, Тарас Николяк та сільський голова Василь Василенко. Вікторія Кондратюк, переможець обласних змагань з шахів, Ярослав Мулик, срібний призер області з шашок, Дмитро Кушнір та Іван Шудло, срібні призери обласних змагань «Козацькі забави» з перенесення ваги, Віталій Андрухів та Микола Котормус, призери районних змагань з піднімання ваги,Андрій Лагуш, срібний призер України та Європи з гирьового спорту, збірна команда району з волейболу, срібний призер області серед територіальних громад.

В номініції «Кращий сільський голова» відзначені Мирон Флюнт (Модричі), Олег Борис (Рихтичі), Роман Настьошин (Лішня), Михайло Щудло (Снятинка), Іван Дудич (Грушів), Михайло Герій (Вороблевичі), Ігор Гірчак (Раневичі), Святослав Стефанків (Уличне), Любомир Пасемко (Доброгостів) та Ігор Станович (Довге Гірське).

Серед президентів футбольних команд найвищу нагороду отримав Василь Панів (Залокоть), також відзначені Володимир Бабій (Доброгостів), Михайло Живчин (Грушів), Василь Лесишак (Рихтичі), Руслан Голик (Медвежа).

Пам’ятні відзнаки отримали і найстарші ветерани футболу Михайло Стап'як, Йосип Хомин, Богдан Пастернак та багато інших. У символічну збірну району увійшли кращі гравці районного чемпіонату: брати Дмитро та Роман Зубрицькі, Богдан Пигичко (Залокоть), Володимир Собко та Степан Заміщак (Лішня), Іван Наум та Назар Костишин (Уличне), Іван Грималяк та Марян Маменко (Медвежа), Тарас Стасик (Доброгостів), Василь Ковалевич (Рихтичі), Марян Годій (Нагуєвичі), Володимир Динда (Снятинка), Тарас Кравців(Вороблевичі), МарянСенькевич (Уріж), Марян Куш (Ступниця), Ярослав Кіхтяк (Грушів), Олег Олеш (Дережичі), Василь Паращак (Ясениця).

Федерація футболу відзначила подяками і представників команд, які доклали максимум зусиль, щоб у кожному селі було футбольне свято. Ігор Зинів (Грушів), Олег Нагребецький (Дережичі), Олексій Сеньків (Ясениця), Василь Волкун  та Ростислав Дем'яновський (Лішня), Володимир Левицький (Снятинка), Світлана Ридель (Залокоть), Микола Коваленко (Рихтичі), Тарас Кравців (Вороблевичі), Степан Лазорчин (Нагуєвичі), Ярослав Павлик (Уріж), Роман Пільчак (Ступниця).

Щира подяка арбітрам Володимиру Кузьмяку, ІгоруГрабовенському, Тарасу Білінському, Юрію Матляку, Тетяні Котулі, Володимиру Качмару, Роману Шуцькому, Сергію Лукачу та Семену Барщику, які обслуговували змагання.

Відзначені призери районного чемпіонату з футболу серед юнацьких та дорослих команд, тренери викладачі з настільного тенісу, волейболу, футболу та тхеквондо.

Хочеться подякувати директору народного дому Івану Сеху за надання допомоги в озвученні заходу та виступу дитячої художньої самодіяльності, а також  Роману Урбану та Оресту Хандоняку за висвітлення районних спортивних подій у часописі «Франковий край».

 

                                                                 Анна Баневська

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: