«Стильний папір. Настрій у кольорі»

«Стильний папір. Настрій у кольорі»

«Стильний папір. Настрій у кольорі»

 

Третього березня на Погулянці проходив парад сценічних образів«Стильний папір. Настрій у кольорі», який відбувся в Центрі творчості дітей таюнацтва Галичини. Ідея виготовити з паперу цікаві та стильні костюми народиласяторік, і конкурс тоді просто приголомшив як кількістю, так ікреативністю та стильністю колекції. Продовжили цю тему цього року – ірезультат не забарився. Понад 100 костюмів, а точніше – 108 (!)костюмів різних епох та стилів, казкових та реальних, у різних жанрах та технікахвиконання! Наш район на конкурсі гідно представили вихованці Будинку дитячоїта юнацької творчості.

Конкурс вийшов за рамки Львівської області – у ньомувзяли участь делегації з Полтави, Черкас, Херсона та Чернівців. Мусимо визнати,що саме в царині паперопластики в нас дуже творча Львівська область! Талановиті, відповідальні й працьовиті керівники, котрі своєю енергією вміютьзапалити вихованців на створення костюму.

Гуртківці отримали дипломи: Василина Долинська – першого ступеня, Анна Качмар – другого. Вітаємо вихованців та керівників гуртків Л. Клонцак «Паперопластики «Умілі руки» Будинку дитячої та юнацької творчості на базіМодрицького НВК, В. Болоховецьку «Паперопластики» БДЮТ на базіЛішнянського НВК І-ІІІ ст.

Ми знову переконалися, що дитячий дизайн – це величезний потенціал,великі можливості для розвитку фантазії та уяви. Пишаємося талановитимигуртківцями і керівниками гуртків.

 

БДЮТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: