Спартакіада з волейболу: найкращих визначено

Спартакіада з волейболу: найкращих визначено

Спартакіада з волейболу: найкращих визначено

 

Спартакіада Дрогобицького району з волейболу, яку проводить Дрогобицька районна організація ВФСТ «Колос», АПК України за сприяння Дрогобицьких районної ради та райдержадміністрації, визначила призерів змагань.

У спортивному залі Вищого професійного училища №19 фіналістів груп кущових змагань заздалегідь було розподілено на дві групи, по три команди, надавши можливість зустрітись командам двічі. Але останньої миті відмовилися від участі волейболісти Меденицького ОТГ та не прибула команда волейболістів села Ясениця. Тому прийняли рішення розіграти призові місця за коловою системою. Як і передбачалося, абсолютного переможцяспартакіади з волейболу визначали у фінальній грі між Лішнею (орг. – Микола Гуняк) та Підбужем (орг. – Василь Степаник), які під час змагань не залишили шансів молодим, перспективним волейболістам із Верхнього Дорожова (орг. – Ігор Камінський) та гірській команді з Довгого Гірського (орг. – Петро Яворський). У фіналі волейболісти з Підбужа зуміли нав’язати свій стиль гри, схилити терези перемоги на свою користь у перспективної команди с. Лішні з рахунком 2:1.

Вручаючи нагороди, голова РО ВФСТ «Колос» АПК України Василь Кобільник висловив впевненість, що волейболісти району не зупиняться на досягненому та зуміють розіграти ще кубок пам’яті Михайла Берка.

Організатори названих команд отримали пам᾽ятні відзнаки, а найкращі гравці Іван Міщатин, Борис Дрозд (Довге), Михайло Грицай (Дорожів), Микола Християнин, Андрій Кміть, відомі в районі футболісти Мар’ян Маменко, Володимир Собко (Лішня), Орест Бокач, Віталій Гузан, Василь Писко, Михайло Кенц (Підбуж) нагороджені пам’ятними медалями. Найкращим та багатообіцяючим гравцем змагань визнано перспективного АндріяБейбу з Верхнього Дорожова.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку директору Вищого професійного училища №19 Володимиру Маринкевичу та викладачу фізичного виховання Миколі Гуняку за всебічну підтримку та порозуміння у проведенні спортивного заходу.

 

Анна БАНЕВСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: