Скласти дорожню карту вторинної медланки!

Скласти дорожню карту вторинної медланки!

Скласти дорожню карту вторинної медланки!

 

Таке доручення голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич дав керівництву районної лікарні на нараді в РДА.

Було заслухано інформацію заступника головного лікаря КНП «Дрогобицька районна лікарня» Василя Андрусіва.

У дорожній карті реформування вторинної ланки медичної допомоги населенню має бути визначено майбутній статус діючих медичних закладів із можливістю переорієнтації деяких у заклади соціального типу.

Очільник району поставив вимогу перед КНП через місцеві засоби масової інформації інформувати населення про свою діяльність. Також він зазначив, що питання є соціально вразливим, тому не можна зволікати з його опрацюванням, щоб не створити таких проблем, як із первинкою.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас охарактеризував виклики, які стоять сьогодні перед місцевою медициною вторинного рівня, оскільки фінансування буде йти не від кількості ліжкомісць, а за надані медичні послуги пацієнту, який має право обирати медичний заклад. Тому районні заклади охорони здоров’я мають чітко визначити, які послуги вони будуть спроможні надавати населенню, враховуючи фаховий та матеріально-технічний рівень їхнього забезпечення. Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зауважив, що в охороні здоров’я району ще досі орієнтовно є 30% працівників, які не пов’язані з наданням медичних послуг.

 

Іван ДУХОВНИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: