Олег Довгун – з титулом чемпіона ABF USA

Олег Довгун – з титулом чемпіона ABF USA

Олег Довгун – з титулом чемпіона ABF USA

Двоє боксерів із Львівщини здобули титул чемпіонів ABF USA. Серед них – уродженець Стебника (Колпець) Олег Довгун.

У суботу, 2 березня, наш краянин Олег Довгун, український боксер другої найлегшої ваги (7-0, 2 КО), вийшов на бій за перший пояс у своїй кар’єрі.

Цього неймовірного успіху Олег досягнув, коли бився на арені «Priory Grand Hall» з американцем Дароном Вільямсом (7-0, 4 КО) за титул чемпіона США за версією ABF (American Boxing Federation).

Одноголосним рішенням суддів Олег Довгун здолав 22-річного американця, захистивши свій титул ABF USA у другій найлегшій вазі.

Це перший пояс у кар’єрі нашого земляка. Як кажуть його друзі, до перемоги йшов тернистою дорогою, вкладаючи в справу життя величезну працелюбність, бажання вдосконалити майстерність і досягнути найвищої спортивної вершини.

Олег Довгун навчався у сьомій школі міста Стебника, вихованець тренера Стебницької ДЮСШ «Синєвір» Михайла Стахніва – майстра спорту міжнародного класу, який був семиразовим чемпіоном України і володарем Кубка Європи. Тепер його учень торує той самий переможний шлях до Олімпу, що і його наставник.

Того ж вечора ще один львівський боксер Любомир Пінчук (9-1, 6 КО) побив 37-річного Теда Беркхаузена (5-6-2, 1 КО) і захистив чемпіонський титул Північноамериканської федерації боксу в першій важкій вазі.

 

Петро ДУБРОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: