Обласні здобутки дрогобицьких плавців

24 жовтня у Трускавці відбулися обласні змагання з плавання серед учнів ДЮСШ МОН (юнаки – 2006 р.н., дівчата – 2007 р.н.).Загалом у змаганнях брало участь сім команд. Юні плавці Дрогобицької ДЮСШ гідно захищали честь нашого краю.

Тетяна Лукавецька стала чемпіоном та срібним призером області на дистанціях 50м, 100 м батерфляєм,Віталій Стахун – срібним та бронзовим призером на дистанціях 50 м, 100 м стилем батерфляй, Вероніка Кріль – срібним призером на дистанції 50 м вільним стилем.

Наш дівочий квартет – Тетяна Лукавецька, ВеронікаКріль, Аліна Півалата Ольга Лютик – двічі стали бронзовими призерами в естафетах 4*50 вільним стилем та 4*50 комбінованим.

Також четвірка хлопців: ВіталійСтахун, АртемДунь, Роман Вошик та МаксимКазаков – стали бронзовими призерами в естафеті 4*50 вільним стилем.

Зазначимо, що наша збірна команда ДЮСШ у командному заліку посіла третє місце, пропустивши вперед команду ДЮСШ — 9 м. Львова та команду ДЮСК «Спортовець» м. Трускавця.

Вітаємо юних плавців із таким здобутками та бажаємо їм наступних перемог.