Обласні футзальні змагання: наші не підвели!

Обласні футзальні змагання: наші не підвели!

Обласні футзальні змагання: наші не підвели!

 

У четвер, 27 лютого, ГО «Львівська ТО ВФСТ «Колос», управління фізичної культури та спорту ЛОДА за підтримки Асоціації футболу Львівщини в спортивному комплексі СОК «Інтерспорт» провели обласнідитячо-юнацькі змагання з футзалу серед юнаків2005—2006р. н. та2007—2008р. н.Дрогобицький район представляли учні ДЮСШ «Явір», вихідці із сіл району, якими опікуються тренери – викладачі Дмитро Курпяк, Юрій Матляк та Іван Балицький.

На ці змагання прибули 22 команди, вихованці з 12 районних центрів ДЮСШ – Миколаєва, Роздолу, Калинового, Буська, Сокалю, Рудок, Стрия, Яворова, Верхньої Білки, Бібрки, Оброшиного та Турки.

Наші вихованці не розгубилися перед більш іменитими суперниками й на рівні провели свої матчі цікавою боротьбою. Сільська команда з району, яка складалася з 12-тирічних юнаків, у боротьбі за призове місце тільки за хвилину до завершення поступилася ровесникам із Верхньої Білки з рахунком 3:2, але відзначилася, бо забила на турнірі найбільшу кількість голів.

А команда з 15-тирічниху боротьбі за третє місце не залишила жодних шансів ровесникам із Турки, рахунок 8:1, і здобула бронзові нагороди в обласних фінальних змаганнях ВФСТ «Колос».

Щасливі, що мали змогу позмагатися з ровесниками області, пізно ввечері поверталися юні футболісти, надія майбутнього нашого футболу, де на них чекали батьки, щоб забрати додому.

Дирекція ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району висловлює щиру подяку керівнику «Транс-Екіпажу» Йосипу Дяківу за надання транспорту для перевезення дітей на змагання.

 

Анна БАНЕВСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: