наш футбол

наш футбол

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

19 тур. 21 вересня (субота)

«Гірник» (Новояворівськ) — «Юність» (Гійче) – 4:1 (юнаки); 1:1 (дорослі)

22 вересня (неділя)

ЛСК «Погонь» (Львів) — МФК «Галичина» (Дрогобич) – 5:0; 2:1

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) — СКК «Демня» – 1:1; 1:2

ФК «Миколаїв» — «Локомотив» (Рава-Руська) – 11:0; 3:0

«Енергетик-Рочин» (Добротвір/Соснівка) — ФК «Самбір» – 1:6; 1:1

«Юність» (Верхня/Нижня Білка) — ДЮШ «Львів» – 1:3; 4:0

Наступний тур – 28 вересня (субота):

МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Енергетик-Рочин» (Добротвір/Соснівка)

ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ. ПЕРША ЛІГА

20 тур. 21 вересня (субота)

«Газовик-Хуртовина» (Комарно) — СК «Нафтовик» (Борислав) – 1:0 (юнаки); 2:1 (дорослі)

ФОК «Городок» — «Вікторія» (Трускавець) – +:–; +:–

«Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) — СКК «Пісочна» – 3:1; 2:1

СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) -«Скеля» (Жовква/Крехів) – 3:2; 4:0

«Сокіл» (Сокільники) — «ГалКат-Арсенал» (Зубра) – 0:5; 0:1

«Корміл» (Давидів) — «Богун» (Броди) – 3:1; 4:0

22 вересня (неділя)

«Сокіл» (Золочів) — ФСК «Яворів» – 2:0; 5:1

Наступний тур – 29 вересня (неділя)

СК «Нафтовик» (Борислав) – СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів)

ЛОАФ «КОЛОС». ДРУГА ЛІГА. Підгрупа «В»

Перенесений матч 17-го туру. 18 вересня (середа)

«Тартак» (Підбуж) — «Кохавинка» (Гніздичів) – +:- (дорослі)

Перенесений матч 12-го туру. 19 вересня (четвер)

«Бори» (Бориничі) — «Вишня» (Судова Вишня) – 2:1 (дорослі)

Перенесений матч 11-го туру. 21 вересня (субота)

«Бори» (Бориничі) — «Стрілець» (Стрілки) – –:+

Перенесений матч 10-го  туру. 22 вересня (неділя)

«Вишня» (Судова Вишня) — ФК «Вовчатичі» – 0:2 (юнаки); 1:0 (дорослі)

Перенесений матч 14-го туру. 22 вересня (неділя)

ФК «Бориничі» — «Тартак» (Підбуж) –1:9 (дорослі)

18 тур. 22 вересня (неділя)

«Кохавинка» (Гніздичів) — «Карпати» (Турка) – 1:0 (дорослі)

«Стрілець» (Стрілки) – вихідний

Перенесений матч 18-го туру. 25 вересня (середа)

КСК «Берездівці» — «Тартак» (Підбуж) – 1:3

Фінальний етап Другої ліги – 28 вересня (субота):

«Тартак» (Підбуж) – «Лео-Кераміка» (Львів/Неділиська)

КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

1/8 ФІНАЛУ (перший матч)

18 вересня (середа)

«Юність» (Верхня/Нижня Білка) — «Маяк» (Сарни, Рівненська обл.) – 1:0

25 вересня (середа)

1/8 ФІНАЛУ (матч-відповідь)

«Маяк» (Сарни) — «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – 1:1

ЧЕМПІОНАТ ДРОГОБИЧЧИНИ З ФУТБОЛУ

23 тур. 22 вересня (неділя)

«Карпати» (Доброгостів) — «Іскра» (Грушів) – 0:2 (юнаки); 5:2 (дорослі)

«Каменяр» (Нагуєвичі) — «Сокіл» (Ясениця) – 4:0; 2:1

ФК «Рихтичі» — «Мрія» (Снятинка) – 0:2; 2:4

«Карпати» (Залокоть) — «Ураган Руля-Буд» (Медвежа) –5:0; 4:2

«Стріла» (Вороблевичі) — «Прикарпаття» (Дережичі) – 1:0; матч дорослих команд не завершився

«Барса» (Михайлевичі) — «Арсенал» (Лішня/Меденичі) – 0:2; 0:3

«Карпати» (Уличне) — «Деметра» (Ступниця) – 7:0; 10:2

«Ватра» (Уріж) — вихідний

КУБОК «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» (ЮНАКИ). ФІНАЛ

21 вересня (субота)

«Арсенал» (Лішня/Меденичі) — «Ватра» (Уріж) – 2:0

Підготував Орест ХАНДОНЯК.

 

Чемпіонат Дрогобицького району із футболу

 

Результати

Восьмий тур 15 вересня

ФК «Карпати» Уличне — ФК «Мрія» Снятинка – :1; 3:2.

Арбітр: Кузьмяк В.

Голи: Костишин Н., Кінаш Ю., Наум І.

Дзядусь Ю., Динда В.

Попередження: Костишин Н., Кінаш Ю.

ФК «Іскра» Грушів — ФК «Каменяр» Нагуєвичі – 3:1; 6:2.

Арбітр: Грабовенський І.

Голи: Кіхтяк Я. (4), Хомин М. (2);

Халавко І., Винницький І.

Попередження: Бодник І., Кіхтяк Я.(Іскра).

ФК «Сокіл» Ясениця — ФК Рихтичі – 1:4  (матч дор.на розгляді КДК)

Арбітр: Котула Т.

Голи: 0:3 (т/в).

ФК «Прикарпаття» Дережичі — «Карпати» Доброгостів – 1:3;2:1.

Арбітр: Качмар В.

Голи: Яцишин Д.(2)

Васьків М.

ФК «Стріла» Вороблевичі — «Ураган Руля Буд» Медвежа – 3:2;5:0.

Арбітр:Білінський Т.

ФК «Барса» Михайлевичі — «Деметра» Ступниця – 0:0;9:1.

Арбітр:Матляк Ю.

Голи:Шпак Ю.(3), Бандрівський Р.(3), Сіховський З.(2),

Коберинка О.

Щурик Р.

Попередження:Шпак Ю. (Барса);

Куш Н., Мандяк В. (Деметра).

ФК «Арсенал» Лішня-Меденичі — ФК «Ватра» Уріж – 0:0;5:0.

Арбітр:Котула Т.

Голи:Заміщак С.(2), Данилів Т., Лисовець М., Волкун В.

ФК «Карпати» Залокоть – вих.

 

Дев’ятий тур 22 вересня

ФК «Карпати» Уличне — ФК «Деметра» Ступниця – 8:0;10:2.

Арбітр:Гринаш Р.

Голи:

Попередження:

ФК «Карпати» Доброгостів — ФК «Іскра» Грушів – 0:2;5:2.

Арбітр:Качмар В.

Голи:Дудка М.(2), Васьків М.(2), Дудка Р.

ФК «Каменяр» Нагуєвичі — ФК «Сокіл» Ясениця – 4:0;2:1.

Арбітр:Матляк Ю.

Голи:Гаврилик І.(2)

Попіль В.

ФК Рихтичі — ФК «Мрія» Снятинка – 1:3;2:4.

Арбітр:Кузьмяк В.

Голи:Конопко М., Ковалевич В.

Стецишин С., ДзядусьЮ.,Кушнір А., Якубів П.

Попередження:Стецько Т., Коваленко М. (Рихтичі);

Дзядусь Ю., Левицький М., Стецишин С.(Мрія);

ФК «Стріла»Вороблевичі — «Прикарпаття»Дережичі – 1:0; 0:3 (т/в).

Арбітр:Грицай М.

Голи:0:3 (т/в.).

ФК «Карпати» Залокоть — «Ураган Руля Буд»Медвежа – 5:0;4:2.

Арбітр:Грабовенський І.

Голи:Зубрицький Р.(2), Пигичко Б.(2).

Чернявський В.(2).

Попередження:Смеречак П.(Карпати).

ФК «Барса» Михайлевичі — «Арсенал» Лішня-Меденичі – 0:2;0:3.

Арбітр:Котула Т.

Голи:Собко Р.(2), Мороз А.

ФК «Ватра» Уріж – вих.

 

ФФД

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: