наш футбол

наш футбол

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

16 тур

ДЮШ «Львів» — ЛСК «Погонь» (Львів) – -:+; -:+

18 тур. 15 вересня (неділя)

МФК «Галичина» (Дрогобич) — ФК «Самбір» – 3:3 (юнаки); 2:0 (дорослі)

СКК «Демня» — ЛСК «Погонь» (Львів) – 1:4; 2:0

«Гірник» (Новояворівськ) — «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – 9:0; 2:1

«Локомотив» (Рава-Руська) — «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – 2:3; 0:2

«Юність» (Гійче) — ДЮШ «Львів» – 0:1; 2:1

ФК «Миколаїв» — «Енергетик-Рочин» (Добротвір/Соснівка) – 8:0; 6:0

Наступний тур – 22 вересня (неділя):

ЛСК «Погонь» (Львів) – МФК «Галичина» (Дрогобич)

ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ. ПЕРША ЛІГА

Перенесений матч 18-го туру. 10 вересня (вівторок)

СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) — «Сокіл» (Золочів) – 2:0 (юнаки); 3:0 (дорослі)

19 тур. 15 вересня (неділя)

СК «Нафтовик» (Борислав) — «Сокіл» (Сокільники) – 2:1; 2:0

«Вікторія» (Трускавець) — ФСК «Яворів» – –:+; –:+

«Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) — «Сокіл» (Золочів) – 1:3; 1:1

СКК «Пісочна» — СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) – 0:4; 2:0

«ГалКат-Арсенал» (Зубра) — «Корміл» (Давидів) – 2:1; 1:0

«Скеля» (Жовква/Крехів) — «Газовик-Хуртовина» (Комарно) – 0:2; 0:2

«Богун» (Броди) — ФОК «Городок» – 0:4; 4:1

Наступний тур – 21 вересня (субота):

«Газовик-Хуртовина» (Комарно) – СК «Нафтовик» (Борислав)

* «Вікторія» (Трускавець) припинила подальшу участь в першості.

ЛОАФ «КОЛОС». ДРУГА ЛІГА. Підгрупа «В»

17 тур. 15 вересня (неділя)

«Тартак» (Підбуж) — «Стрілець» (Стрілки) – 0:7 (юнаки); 3:0 (дорослі)

«Карпати» (Турка) — КСК «Берездівці» – +:–; 10:0

«Вишня» (Судова Вишня) – «Кохавинка» (Гніздичів) – 3:0 (дорослі)

«Бори» (Бориничі) – ФК «Пустомити» – 1:0 (дорослі)

ФК «Вовчатичі» – вихідний

Наступний тур – 22 вересня (неділя):

КСК «Берездівці» — «Тартак» (Підбуж)

КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ. ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП (матч-відповідь)

11 вересня (середа)

«Юність» (Верхня/Нижня Білка) — «Полісся» (Ставки, Житомирська обл.) – 3:0; (перший матч 4:0)

КУБОК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ПІВФІНАЛ

11 вересня (середа)

СКК «Демня» — ФК «Самбір» – 3:2

ФК «Миколаїв» — «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – 1:0

ЧЕМПІОНАТ ДРОГОБИЧЧИНИ З ФУТБОЛУ

22 тур. 11 вересня (середа)

ФК «Рихтичі» — «Іскра» (Грушів) – 1:5 (юнаки); 3:1 (дорослі)

«Каменяр» (Нагуєвичі) — «Прикарпаття» (Дережичі) – 5:2; 0:2

«Ураган Руля-Буд» (Медвежа) — «Барса» (Михайлевичі) – 3:0; 3:0 (т.р.)

«Стріла» (Вороблевичі) — «Карпати» (Доброгостів) – 1:2; 3:2

«Ватра» (Уріж) — «Карпати» (Залокоть) – 4:2; 2:6

«Деметра» (Ступниця) — «Арсенал» (Лішня/Меденичі) – 0:4; 2:8

«Сокіл» (Ясениця) — «Карпати» (Уличне) – 1:2; 5:3

«Мрія» (Снятинка) – вихідний

23 тур. 15 вересня (неділя)

«Стріла» (Вороблевичі) — «Ураган-РуляБуд» (Медвежа) – 3:2; 5:0

«Іскра» (Грушів) — «Каменяр» (Нагуєвичі) – 3:1; 6:2

«Сокіл» (Ясениця) — ФК «Рихтичі» – 1:4; матч дорослих команд не завершився

«Прикарпаття» (Дережичі) — «Карпати» (Доброгостів) – 1:3; 2:1

«Карпати» (Уличне) — «Мрія» (Снятинка) – 1:1; 3:2

«Арсенал» (Лішня/Меденичі) — «Ватра» (Уріж) – 0:0; 5:0

«Барса» (Михайлевичі) — «Деметра» (Ступниця) – 0:0; 9:1

«Карпати» (Залокоть) — вихідний

КУБОК «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» (ЮНАКИ). ПІВФІНАЛ

11 вересня (середа)

«Ватра» (Уріж) — «Карпати» (Залокоть) – 2:6

Підготував Орест ХАНДОНЯК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: