наш футбол

наш футбол

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

Перенесений матч 23-го туру. 8 вересня (неділя)

МФК «Галичина» (Дрогобич) — «Юність» (Гійче) – 3:0 (юнаки); 3:1 (дорослі)

Наступний тур – 15 вересня (неділя):

МФК «Галичина» (Дрогобич) – ФК «Самбір»

ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ. ПЕРША ЛІГА

Перенесений матч 17 туру. 4 вересня (середа)

«Богун» (Броди) — ФСК «Яворів» – 1:3 (юнаки); 2:3 (дорослі)

18 тур. 5 вересня (четвер)

«Сокіл» (Сокільники) — «Скеля» (Жовква/Крехів) – 0:3; 0:1

7 вересня (субота)

ФОК «Городок» — «ГалКат-Арсенал» (Зубра) – 2:1; 4:1

8 вересня (неділя)

«Корміл» (Давидів) — СК «Нафтовик» (Борислав) – 4:0; 2:1

«Вікторія» (Трускавець) — «Богун» (Броди) – 0:3; 0:3 (т.р.)

«Газовик-Хуртовина» (Комарно) — СКК «Пісочна» – 5:0; 0:1

ФСК «Яворів» — «Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – 0:3; 0:1

10 вересня (вівторок)

СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) — «Сокіл» (Золочів) – 2:0; 3:0

Наступний тур – 15 вересня (неділя):

СК «Нафтовик» (Борислав) – «Сокіл» (Сокільники)

* «Вікторія» (Трускавець) припинила подальшу участь в першості.

ЛОАФ «КОЛОС». ДРУГА ЛІГА. Підгрупа «В»

Перенесений матч 14-го туру. 4 вересня (середа)

«Карпати» (Турка) — «Вишня» (Судова Вишня) – 4:1 (юнаки); 0:0 (дорослі)

16 тур. 7 вересня (субота)

«Тартак» (Підбуж) — «Карпати» (Турка) – 2:5; 2:1

«Стрілець» (Стрілки) — ФК «Вовчатичі» – 2:1; 1:0

КСК «Берездівці» — «Вишня» (Судова Вишня) – 6:4; 2:4

8 вересня (неділя)

«Бори» (Бориничі) — «Кохавинка» (Гніздичів) – 2:2 (дорослі)

ФК «Пустомити» – вихідний

Наступний тур – 15 вересня (неділя):

«Тартак» (Підбуж) – «Стрілець» (Стрілки)

КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ. ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП (перший матч)

4 вересня (середа)

«Полісся» (Ставки, Житомирська обл.) — «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – 0:4

КУБОК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ¼ ФІНАЛУ

4 вересня (середа)

ФК «Миколаїв» — «Карпати» (Кам’янка-Бузька) – 10:1

ЧЕМПІОНАТ ДРОГОБИЧЧИНИ З ФУТБОЛУ. 21 тур. 8 вересня (неділя)

«Каменяр» (Нагуєвичі) — «Арсенал» (Лішня/Меденичі) – 3:2 (юнаки); 3:3 (дорослі)

ФК «Рихтичі» — «Ураган-РуляБуд» (Медвежа) – 4:1; 6:4

«Сокіл» (Ясениця) — «Карпати» (Залокоть) – 2:2; 1:2

«Прикарпаття» (Дережичі) — «Ватра» (Уріж) – 4:1; 4:2

«Іскра» (Грушів) — «Барса» (Михайлевичі) – 4:0; 3:2

«Карпати» (Доброгостів) — «Деметра» (Ступниця) – 7:0; матч дорослих команд не завершився

«Стріла» (Вороблевичі) — «Мрія» (Снятинка) – матч перенесено

«Карпати» (Уличне) – вихідний

Підготував Орест ХАНДОНЯК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: