На “Буковиці” пройшов гірський Кубок зі скандинавської ходьби

На “Буковиці” пройшов гірський Кубок зі скандинавської ходьби

На “Буковиці” пройшов гірський Кубок зі скандинавської ходьби

 

В неділю, 27 жовтня, гірськолижний комплекс “Буковиця” провів перший Кубок Карпат зі скандинавської ходьби, в якому взяли участь майже 150 осіб з різних міст України.

Ще декілька років тому люди в спортивному одязі та з палками, дещо схожими на лижні, сприймались на наших вулицях з подивом. На них дивились як на диваків, а заняття це зовсім не вважали спортом. Однак з кожним роком скандинавська ходьба набуває в нашій країні все більшої популярності і сьогодні практично кожне місто може похвалитись наявністю своїх маленьких осередків цього виду спорту.

У Трускавці над розвитком скандинавської ходьби працює Євген Мацейко, який є також керівником обласної федерації.

Тренери переконують, що ходьба зі скандинавськими палками – це чудове кардіотренування, яке покращує роботу серцево-судинної системи, зміцнює опорно-рухову систему, корегує поставу, сприяє позбавленню від зайвої ваги, не кажучи вже про те, що всі заняття відбуваються просто неба. Учасники ходять парками, лісами, піднімаються в гори і більше часу проводять на свіжому повітрі. Тому протипоказів такі заняття практично не мають.

В цьому можна було пересвідчитись під час проведення першого Кубку Карпат зі скандинаської ходьби. На нього прибули учасники з різних міст України,  поміж якими були люди з вадами опорно-рухового апарату, люди з вадами зору та навіть зовсім незрячі спортсмени. На змагання прибуло чимало дітей. Впродовж дня учасники долали маршрути різної складності, – від 1-2 до 10 кілометрів, як похилою місцевістю так і з підйомами на гору та спусками униз.

Ніна ФЕДЬКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: