Медальний сезон дрогобицьких спортсменів

Дрогобицькі акробати та плавці знову повернулися додому не з порожніми руками – колекцією нагород: золотих, срібних, бронзових.

4 березня відбувся другий етап Акваліги 2020 «Сокальські проліски» в містіСокалю.У цих змаганнях брали участь 134 юних спортсменівіз таких міст: Винники, Дрогобич, Новий Розділ, Трускавець, Червоноград, Сокаль. Змагання проходили в дружній спортивній атмосфері. Приємно зазначити, що вихованці ДрогобицькоїДЮСШ ім. І. Боберського неодноразово ставали переможцями та призерами цих змагань: ЮліяДідик, ДіанаДякон, ВладиславКобзяк, МаксимТатусько, СофіяКарпин, ЯнаЛетнянчин, ЮрійКондрацький, ЄвгенРиштун, МаркоГац, АрсенСтанович, ОлександрПетренко.

Від 3 до 7 березня у Кривому Розі відбувся відкритий Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики «Весняна Зірка».У турнірі брало участь понад 300 спортсменів із різних областей України та Республіки Молдова, загалом 12 команд.У результаті змагань наші акробати здобули чотири золоті, шість срібних, вісім бронзових медалей.

Вправи без партнерів: Аліна Стахів – перше місце, Владислав Кімак –перше місце.

Чоловічі пари ІІ юн. р.: Артур Галайчукта АрсенЛьонгер – перше місце, Максим Петрунякта Андрій Круглій– друге місце.

Жіночі пари: Злата Хоминта Софія МазурІ юн.р. – друге місце, Анна Іванків та Настасія ЛьонгерІ р. – третє місце.

Змішана пара І р. – Анна Слюсарта Ярослав Іваник – посіли друге місце.

Серед жіночих груп: за програмою ІІ юн.р. –СофіяЗадорожна, Анна Шлапакта Анастасія Семеніввибороли третє місце.

За програмою КМС –АдріанаРоманюк, ВікторіяКачмар та Марта Тарасович посіли третє місце.

Переможців та призерів змагань нагородилиграмотами, медалями та кубками.