Козацький гарт районних спортсменів

Козацький гарт районних спортсменів

Козацький гарт районних спортсменів

 

На культурно-спортивному святі Львівщини «Козацькі забави», що проходило в селі Соколя Мостиського району, Дрогобицький район представляли переможці, які напередодні на стадіоні ФСК «Карпати» Доброгостів стали сильнішими в різних козацьких вправах:підніманні50 кг ваги, метанні десятикілограмової довбні, переміщенні воза, перетягуванні канататощо.

У парі Дмитро Кушнір (Залокоть) та Іван Щудло (Доброгостів) зуміли вибороти друге місце в козацькій вправі «Чумаки», перенесенні ваги на задану відстань. Учителі фізичного виховання знають, що ця вправа – «човниковий біг» із мішками, наповненими піском. Вони принесли найбільше балів для куреня та особисто були нагороджені грамотами, медалями, кубком.

У стройовій вправі та приготуванні страви «Український борщ, козацький куліш та картопля із салом», яку готували Світлана та Олександр Кипкало, Мар’яна Репета, Ольга Лукавецька, посіли четверте місце. Увправі піднімання ваги довелося міняти учасника. Річу тім, що для нашого майстра спорту Андрія Лагуша, бронзового призера України серед юніорів, який спеціалізується з цього виду спорту та напередодні в районних змаганнях був найсильніший, запропонована для піднімання «ковбиця» була незручною. У перетягуванні воза спіткнувся один із наших учасників, і суперникам вдалося нас випередити. У перетягуванні каната на старті «випала» команда ветеранів із Мостиська, в яких було більше ніж по 110 кг ваги, та «машина» зуміла дійти до фіналу та вибороти перемогу.

Загалом Дрогобицький район в обласних змаганнях «Козацькі забави», присвячених 28-й річниці Незалежності та Дню фізичної культури і спорту, виступив непогано, пропустивши вперед сильний козацький курінь із Старого Самбора, два куреня, які представляли Мостищину, Буськ, та курінь із Городка.

 

Анна БАНЕВСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: