Інноваційна фізкультура Володимира Кулинича

Інноваційна фізкультура Володимира Кулинича

Інноваційна фізкультура Володимира Кулинича

 

14-15 травня Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводивочний фінальний етап обласного конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», у якому взяв участь переможець першого туру Всеукраїнського конкурсу Володимир Кулинич – учитель фізичної культури Попелівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Уроки пана Володимира отримали високу оцінку членів журі конкурсу. Він став лауреатом та нагороджений грамотою Федерації футболу Львівської області, пам’ятною медаллю та цінними призами.

Очний фінальний етап обласного конкурсу провели на виконання наказу Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 29.03.2019 р. № 07-01/109 та відповідно до Договору про взаємодію Міністерства освіти і науки України, Федерації футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2017—2020 рр. від 27 грудня 2016 року, беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки України від 05.02.2019 №1-9/54 «Про співпрацю з Федерацією футболу України щодо розвитку шкільного футболу».

 

Петро ДУБРОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: