ФУТБОЛ

ФУТБОЛ

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

16 тур. 24 cерпня (субота)

МФК «Галичина» (Дрогобич) — ФК «Миколаїв» – 2:8 (юнаки); 1:2 (дорослі)

«Локомотив» (Рава-Руська) — «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – 1:3; 0:3

СКК «Демня» — «Гірник» (Новояворівськ) – 2:0; 3:0

«Юність» (Верхня/Нижня Білка) — ФК «Самбір» – 2:3; 5:0

«Юність» (Гійче) — «Енергетик-Рочин» (Добротвір/Соснівка) – 3:1; 5:3

ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі) — ЛСК «Погонь» (Львів) — перенесено

Наступний тур – 1 вересня (неділя):

CКК «Демня» – МФК «Галичина» (Дрогобич)

ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ. ПЕРША ЛІГА

16 тур. 25 серпня (неділя)

«Вікторія» (Трускавець) — СК «Нафтовик» (Борислав) – 0:3; 0:3 (т.р.)

«Газовик-Хуртовина» (Комарно) — «Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – 1:1 (юнаки); 2:1 (дорослі)

«Богун» (Броди) — «ГалКат-Арсенал» (Зубра) – 2:3; 3:3

ФСК «Яворів» — «Пульс-Авангард» (Жидачів) – 0:3; 1:3

«Корміл» (Давидів) — СКК «Пісочна» – 2:0; 3:1

28 серпня (середа)

«Сокіл» (Сокільники) — «Сокіл» (Золочів) – 0:1; 2:5

ФОК «Городок» — «Скеля» (Жовква/Крехів) – перенесено

Наступний тур – 1 вересня (неділя):

СК «Нафтовик» (Борислав) – ФОК «Городок»

* «Вікторія» (Трускавець) припинила подальшу участь в першості.

ЛОАФ «КОЛОС». ДРУГА ЛІГА. Підгрупа «В»

13 тур. 25 серпня (неділя)

«Вишня» (Судова Вишня) — «Стрілець» (Стрілки) – 1:2 (юнаки); 0:2 (дорослі)

ФК «Пустомити» — «Кохавинка» (Гніздичів) – 1:3 (дорослі)

ФК «Вовчатичі» — КСК «Берездівці» – 3:2; 3:1

«Бори» (Бориничі) — «Карпати» (Турка) – 2:5 (дорослі)

«Тартак» (Підбуж) – вихідний.

14 тур. 28 серпня (середа)

«Стрілець» (Стрілки) — ФК «Пустомити» – 1:1; 5:0

«Кохавинка» (Гніздичів) — ФК «Вовчатичі» – 0:3

«Карпати» (Турка) — «Вишня» (Судова Вишня) – перенесено

«Бори» (Бориничі) — «Тартак» (Підбуж) – перенесено

КСК «Берездівці» – вихідний

Наступний тур – 1 вересня (неділя):

«Вишня» (Судова Вишня) – «Тартак» (Підбуж)

КУБОК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ¼ ФІНАЛУ

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) — «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – 2:2 (пен. 8:7)

ФК «Самбір» — «Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – 2:0

СКК «Демня» — «Гірник» (Новояворівськ) – 3:0                                     

ЧЕМПІОНАТ ДРОГОБИЧЧИНИ З ФУТБОЛУ

18 тур. 25 серпня (неділя)

«Сокіл» (Ясениця) — «Мрія» (Снятинка) – 0:5 (юнаки); 1:2 (дорослі)

«Каменяр» (Нагуєвичі) — «Карпати» (Уличне) – 1:3; 3:2

«Прикарпаття» (Дережичі) — «Барса» (Михайлевичі) – 0:4; 3:3

«Деметра» (Ступниця) — «Іскра» (Грушів) – 1:6; 0:5

«Стріла» (Вороблевичі) — «Ватра» (Уріж) – 1:4; 1:0

«Карпати» (Доброгостів) — «Карпати» (Залокоть) – перенесено

«Ураган Руля-Буд» (Медвежа) — «Арсенал» (Лішня/Меденичі) – перенесено

ФК «Рихтичі» – вихідний.

КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ. ФІНАЛ

24 серпня (субота)

«Карпати» (Доброгостів) — «Ураган РуляБуд» (Медвежа) – 2:2 (пен. 4:5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: