Футбольний матч Меденицького«Термопласту»

Футбольний матч Меденицького«Термопласту»

Футбольний матч Меденицького«Термопласту»

 

9 травня працівники Меденицького «Термопласту», які виготовляють добротні вікна, двері та інше устаткування, провели вперше на стадіоні футбольний матч між керівництвом та цеховими працівниками.

Матч відбувся з ініціативи директора Юрія Чигрина, який своїм прикладом показав, що футбол – це не тільки гра, яка згуртовує колектив, а насамперед виховує моральні та вольові якості кожної людини.

Активно підтримала ініціативу Наталія Шостак, організувавши плакати та потужну підтримку дівочого колективу. ЮріюРаделицькому булодоручено підготувати футбольне поля та провести матч.

Футбольна зустріч, на яку прибули дуже багато працівників виробництва, відбулася цікаво. Видовищна гра молоді та досвідузавершилася перемогою керівництва.

Сподіватимемося, що добру ініціативу, започатковану на підприємстві,підхоплять в інших видах спорту: з шахів, шашок, настільномутенісі, гирьовому, козацьких забавахтощо. Там, де спорт, є життя та високі показники на виробництві.

 

Ангеліна НЕЧИПІР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: