ФУТБОЛ

ФУТБОЛ

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

17 тур. 1 вересня (неділя)

СКК «Демня» — МФК «Галичина» (Дрогобич) – 0:1 (юнаки); 3:0 (дорослі)

ФК «Самбір» — ФК «Миколаїв» – 0:1; 0:7

«Локомотив» (Рава-Руська) — «Юність» (Гійче) – 2:1; 1:1

ЛСК «Погонь» — «Гірник» (Новояворівськ) – 4:0; 3:1

«Енергетик-Рочин» (Добротвір/Соснівка) — «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – 2:1; 1:3

ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі) — «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – 1:4; 1:5

Наступний тур – 15 вересня (неділя):

МФК «Галичина» (Дрогобич) – ФК «Самбір»

ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ. ПЕРША ЛІГА

17 тур. 31 серпня (субота)

«Скеля» (Жовква/Крехів) — «Корміл» (Давидів) – 1:1; 0:1

1 вересня (неділя)

СК «Нафтовик» (Борислав) — ФОК «Городок» – 3:3; 3:0

«ГалКат-Арсенал» (Зубра) — «Вікторія» (Трускавець) – 3:0; 3:0 (т.р.)

«Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) — «Пульс-Авангард» (Жидачів) – 2:1; 6:0

СКК «Пісочна» — «Сокіл» (Сокільники) – 2:1; 2:3

«Сокіл» (Золочів) — «Газовик-Хуртовина» (Комарно) – 1:0; 4:0

Наступний тур – 8 вересня (неділя):

«Корміл» (Давидів) — СК «Нафтовик» (Борислав)

* «Вікторія» (Трускавець) припинила подальшу участь в першості.

ЛОАФ «КОЛОС». ДРУГА ЛІГА. Підгрупа «В»

15 тур. 1 вересня (неділя)

«Вишня» (Судова Вишня) — «Тартак» (Підбуж) – 2:2; 0:0

«Карпати» (Турка) — «Стрілець» (Стрілки) – 0:0; 2:0

«Бори» (Бориничі) — КСК «Берездівці» – 3:0 (дорослі)

ФК «Вовчатичі» — ФК «Пустомити» – 5:0; 3:1

«Кохавинка» (Гніздичів) – вихідний

Наступний тур – 7 вересня (субота):

«Тартак» (Підбуж) – «Карпати» (Турка)

ЧЕМПІОНАТ ДРОГОБИЧЧИНИ З ФУТБОЛУ

19 тур. 28 серпня (середа)

«Стріла» (Вороблевичі) — «Арсенал» (Лішня/Меденичі) – 1:2 (юнаки); 1:0 (дорослі)

«Ураган-РуляБуд» (Медвежа) — «Каменяр» (Нагуєвичі) – 2:0; 2:1

«Барса» (Михайлевичі) — «Мрія» (Снятинка) – 0:1; 0:4

ФК «Рихтичі» — «Ватра» (Уріж) – 1:1; 3:1

«Карпати» (Уличне) — «Карпати» (Залокоть) – 2:0; 1:3

«Іскра» (Грушів) — «Прикарпаття» (Дережичі) – 3:0 (т.р.); 4:2

«Сокіл» (Ясениця) — «Деметра» (Ступниця) – 4:1; 5:0

«Карпати» (Доброгостів) – вихідний

20 тур. 1 вересня (неділя)

«Мрія» (Снятинка) — «Карпати» (Доброгостів) – 3:2; 5:1

«Карпати» (Уличне) — «Ураган Руля-Буд» (Медвежа) – 2:0; 2:1

«Карпати» (Залокоть) — «Стріла» (Вороблевичі) – 6:1; 5:2

«Арсенал» (Лішня/Меденичі) — ФК «Рихтичі» – 4:2; 3:0

«Барса» (Михайлевичі) — «Сокіл» (Ясениця) – 3:0; 2:5

«Прикарпаття» (Дережичі) — «Деметра» (Ступниця) – 0:2; 7:0

«Ватра» (Уріж) — «Іскра» (Грушів) – 0:3; 2:4

«Каменяр» (Нагуєвичі) – вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: