Франковий край завеснів талантами

Франковий край завеснів талантами

Франковий край завеснів талантами

 

Нещодавно в методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької РДА відбувся районний конкурс-виставка образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно-2020».

Мета заходу – виявлення здібних дітей та підлітків, що займаються різними видами образотворчого мистецтва, стимулювання подальшого розвитку їхнього творчого потенціалу; пропагування найкращих зразків народного українського мистецтва; залучення дітей до збереження, відродження творів народних майстрів; підвищення творчої технічної майстерності учнів у галузі образотворчого мистецтва; відзначення найкращих учнів та педагогів навчальних закладів Дрогобицького району.

Учасники конкурсу виконували творче завдання на тему:«Український модерн, за мотивами творів М.Сосенка, Ю. Буцманюка, фабрики/архітектурного бюро І.Левинського».

Результати засвідчили, що більшість педагогічних колективів відповідально поставилася до проведення конкурсу, учні довели, що мають неабиякі мистецькі здібностій обдарування, технічну вправність, багату уяву, фантазію. Окрім того, як стверджують члени журі, варто відзначити і зростання загального рівня робіт учасників та їхньої майстерності. Виконання робіт було творчим, змістовним, продуманим.

Якнайкращих відзначили в номінаціях:

«Живопис»: гран-прі – Христину Тимик, 11р.,Підбузький НВК І-ІІІ ст. (учителька– Марія Линів); перше місце:ЮліюТимик,9р., Підбузький НВК І-ІІІ ст. (учителька–Марія Линів);Юлію Гуй,11 р., вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» БДЮТ на базі Болехівської СЗШ І-ІІІ ст. (керівниця гуртка – Іванна Петруняк);Христину Маланчук, 13 р., Болехівська СЗШ І-ІІІ ст. (учителька– Іванна Петруняк).

«Графіка»:перше місце – Христину Бабій, 14р., Підбузький НВК І-ІІІ ст. (учителька– Марія Линів);Анастасію Строган, 13р., вихованку гуртка «Скриня-берегиня» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. (керівниця гуртка – Марія Линів);Ангеліну Луців, 13р., вихованку гуртка «Скриня-берегиня» БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. (керівниця гуртка – МаріяЛинів);Анну Марцинкевич,12р., вихованку гуртка «Скриня-берегиня» БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. (керівниця гуртка – Марія Линів);Вікторію Химин, 15р., Попелівський НВК І-ІІІ ст. (учитель – О. Андрушків);Анну Первую,11р., Доброгостівська СЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Боберського (учителька– Надія Гуняк);Вероніку Щербан, 14р., Урізький НВК І-ІІІ ст. (учителька– Марія Пліш).

«Витинанка»: перше місце – Ірину Мінів, 15р., Ясенице-СільнянськийНВК І-ІІ ст. (учителька– Галина Гаман);Анну Панас, 11р., Підбузький НВК І-ІІІ ст. (учителька– МаріяЛинів).

«Аплікація»: перше місце – Ангеліну Побережну, 13р., вихованку гуртка «Скриня-берегиня» БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. (керівницягуртка – Марія Линів);Софію Куцір,13р., вихованку гуртка «Скриня-берегиня» БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. (керівниця гуртка – МаріяЛинів);Ірину Кундик, 12р., вихованку гуртка «Скриня-берегиня» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. (керівниця гуртка – МаріяЛинів);Христину Чорей,9р., вихованку гуртка «Скриня-берегиня» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. (керівниця гуртка – МаріяЛинів);Юлію Шемеляк, 17 р., Опаківський НВК І-ІІІ ст., гурток «Юний художник» (учителька–Лариса Ільницька);Наталію Фаїк, 15р., Ясенице-Сільнянський НВК І-ІІ ст. (учителька –ГалинаГаман);Іванну Смеречанську, 12р., Нижньогаївський НВК І-ІІІ ст. (учителька– ОксанаСмеречанська).

«Скульптура»:перше місце – Марію Василенко,12р., вихованку гуртка «Скриня-берегиня» БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. (керівниця гуртка – Марія Линів);Вікторію Кігічак, 11 р., Підбузький НВК І-ІІІ ст. (учителька –Марія Линів);Юлію Кекіс,13р., Опаківський НВК І-ІІІ ст., гурток «Юний художник» (учителька – Лариса Ільницька).

«Батик»: перше місце – Вероніку Мотуз, 14р., Доброгостівська СЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Боберського (учителька – Надія Гуняк).

«Малярство на склі»: перше місце – Вікторію Гуняк, 11р., Уличненська СЗШ І-ІІІ ст. (учителька –СвітланаБілан);Василину Линів,12р., Опаківський НВК І-ІІІ ст., гурток «Юний художник» (учителька – Лариса Ільницька);Вікторію Германчак, 12р., Підбузький НВК І-ІІІ ст. (учителька – Марія Линів);Вікторію Щепанкевич,11р., Підбузький НВК І-ІІІ ст. (учителька –Марія Линів).

За найбільшу кількість призових місць грамотами відзначили: Будинок дитячої та юнацької творчості, Підбузький, Опаківський, Новокропивницький НВК І-ІІІ ст., Ясенице-СільнянськийНВК І-ІІ ст., Уличненську, Нижньогаївську, Доброгостівську, Нагуєвицьку СЗШ І-ІІІ ст., Солонську СЗШ І-ІІ ст.

 

Ірина ЗУБРИЦЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: