Дрогобицькі плавці – призери чемпіонату

28-29 лютого відбувся відкритий чемпіонат міста Червонограда з плавання.У цих змаганнях брали участь спортсмени 2004—2005, 2006 років народження з таких міст: Тернопіль, Ковель, Винники, Львів, Дрогобич, Сокаль та Червоноград. Наші юні спортсмени показали свої найкращі результати і стали призерами.

Тетяна Лукавецька (тренер – Н. Логин) в батерфляї на дистанціях 50м виборола друге місце, 100м та 200м стала переможцем і виборола золото в багатоборстві.

Віталій Стахун (тренер – Н. Логин) в батерфляї на дистанціях 50м виборов перше місце, 100м –друге та на дистанції 200м зупинився за крок до бронзи і виборов срібло в багатоборстві.

Олена Гринаш (тренери – Н. Логин, А. Логин) у дисципліні вільним стилем на дистанціях 50м, 100м та 200м виборола 2 місця і стала срібним призером у багатоборстві.

Григорій Амбіцький (тренер – Н. Станович) у дисципліні плавання брасом у запеклій боротьбі спромігся стати срібним призером у багатоборстві.

Слід відзначити добрий результат Сергія Амбіцького (тренери – Н. Логин, Н. Станович) на дистанції 50м вільним стилем, який дав йому можливість стати бронзовим призером.