ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

14 тур. 10 cерпня (субота)

СКК «Демня» — «Локомотив» (Рава-Руська) – 3:1 (юнаки); 3:0 (дорослі)

11 серпня (неділя)

МФК «Галичина» (Дрогобич) — «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – 0:0; 0:1

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) — ФК «Самбір» – 2:0; 3:3

«Юність» (Гійче) — ФК «Миколаїв» – 2:2; 2:7

«Гірник» (Новояворівськ) – ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі) – 1:0; 2:1

ЛСК «Погонь» (Львів) — «Енергетик-Рочин» (Добротвір) – 4:0; 2:1

Наступний тур – 18 серпня (неділя):

«Гірник» (Новояворівськ) – МФК «Галичина» (Дрогобич)

ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ. ПЕРША ЛІГА

14-ий тур. 10 серпня (субота)

«Богун» (Броди) — «Скеля» (Жовква/Крехів) – 2:2 (юнаки); 1:1 (дорослі)

11 серпня (неділя)

«ГалКат-Арсенал» (Зубра) — СК «Нафтовик» (Борислав) – 4:2; 1:2

«Вікторія» (Трускавець) — СКК «Пісочна» – 0:3; 0:3 (т. р.)

«Сокіл» (Сокільники) — СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) – 1:5; 1:1

ФОК «Городок» — «Сокіл» (Золочів) – 1:2; 4:2

«Корміл» (Давидів) — «Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі) – 0:2; 1:2

ФСК «Яворів» — «Газовик-Хуртовина» (Комарно) – 0:0; 1:2

«Вікторія» (Трускавець) припинила подальшу участь в першості.

Наступний тур – 17 серпня (субота):

СК «Нафтовик» (Борислав) — «Богун» (Броди)

ЛОАФ «КОЛОС». ДРУГА ЛІГА. Підгрупа «В»

11 тур. 10 серпня (субота)

ФК «Вовчатичі» — «Карпати» (Турка) – 6:1 (юнаки); 2:4 (дорослі)

11 серпня (неділя)

ФК «Пустомити» — «Тартак» (Підбуж) – 4:2; 2:3

«Кохавинка» (Гніздичів) — КСК «Берездівці» – 5:2 (дорослі)

«Стрілець» (Стрілки) — «Бори» (Бориничі) – перенесено

«Вишня» (Судова Вишня) – вихідний.

Наступний тур – 18 серпня (неділя):

«Тартак» (Підбуж) – ФК «Вовчатичі»

 

 

 

Чемпіонат Дрогобиччини

16 тур. 11 серпня (неділя)

«Арсенал» (Лішня/Меденичі) — «Карпати» (Уличне) – 0:0 (юнаки); 2:3 (дорослі)

«Іскра» (Грушів) — «Сокіл» (Ясениця) – 5:0; 2:3

«Барса» (Михайлевичі) — «Карпати» (Доброгостів) – 2:2; 1:3

«Ватра» (Уріж) — «Каменяр» (Нагуєвичі) – 1:2; 2:5

«Карпати» (Залокоть) — ФК «Рихтичі» – 0:0; 6:2

«Мрія» (Снятинка) — «Прикарпаття» (Дережичі) – 2:0; 2:0

«Деметра» (Ступниця) — «Стріла» (Вороблевичі) – 4:5; 0:4

«Ураган-Руля-Буд» (Медвежа) – вихідний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: