Чемпіонат Львівської області з футболу ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

Чемпіонат Львівської області з футболу ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

Чемпіонат Львівської області з футболу

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА

13 тур. 26 червня (середа)

ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі) — МФК «Галичина» (Дрогобич) – 2:1 (юнаки); 0:1 (дорослі)

28 червня (пятниця)

СКК «Демня» — «Юність» (Гійче) – 0:1 (юнаки); матч дорослих команд не завершився

30 червня (неділя)

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) — ФК «Миколаїв» – 1:4; 1:2

ЛСК «Погонь» (Львів) — ФК «Самбір» – 2:1; 3:1

«Гірник» (Новояворівськ) — «Локомотив» (Рава-Руська) – 5:1; 3:0

«Енергетик-Рочин» (Добротвір) – вихідний.

«Юність» (Верхня Білка) – вихідний.

* ФК «Мостиська» дискваліфіковано на 2 роки. Результати матчів за участю цієї команди анульовано.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

д о р о с л і

І           В         Н         П         М        О

  1. «Юність» (В.Б.) 11 9         2         0         35-9   29
  2. ФК «Миколаїв» 11 9         1         1         39-8   28
  3. СКК «Демня» 10       7         2         1         32-8   23
  4. «Фенікс-Стефано» 11 6         2         3         19-17            20
  5. «Гірник» 11 5         1         5         19-17            16
  6. ФК «Самбір» 11 4         3         4         26-16            15
  7. ЛСК «Погонь» 11 4         1         6         19-21            13
  8. «Юність» (Г) 10 2         4         4         12-19            10
  9. МФК «Галичична» 11 1         6         4         7-19   9
  10. «Локомотив» 11 2         2         7         10-26            8
  11. ФК «Львів-Сокіл» 11 2         1         8         9-39   7
  12. «Енергетик-Рочин» 11 1 1         9         11-39            4

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ю н а к и

І           В         Н         П         М        О

  1. ФК «Миколаїв» 10       8         0         2         40-8   24
  2. ФК «Самбір» 10       7         1         2         27-8   22
  3. ЛСК «Погонь» 8         6         1         1         19-5   19
  4. ФК «Мостиська» 7 5         0         2         19-15            15
  5. «Юність» (Г) 9 5         0         4         19-21            15
  6. «Юність» (В.Б.) 8 4         1         3         14-7   13
  7. МФК «Галичина» 9 4         1         4         22-19            13
  8. «Локомотив» 9 3         2         4         20-21            11
  9. «Гірник» 9 3         1         5         13-21            10
  10. ФК «Львів-Сокіл» 9 3         1         5         12-33            10
  11. «Фенікс-Стефано» 8 1         1         6         12-25            4
  12. «Енергетик-Рочин» 10 1 1         8         11-33            4
  13. СКК «Демня» 6 0         2         4         2-14   2

ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ. ПЕРША ЛІГА

Перенесений матч 13-го туру. 27 червня (неділя)

«ГалКат-Арсенал» (Зубра) — «Скеля» (Жовква/Крехів) – 1:1 (юнаки); 5:0 (дорослі)

11 тур. 30 червня (неділя)

«Вікторія» (Трускавець) — СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) – 2:8; 0:2

СК «Нафтовик» (Борислав) — СКК «Пісочна» – :; 0:4

«ГалКат-Арсенал» (Зубра) — «Сокіл» (Золочів) – 3:1; 2:1

ФОК «Городок» — «Газовик-Хуртовина» (Комарно) – 2:1; 0:2

«Богун» (Броди) — «Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – 1:5; 2:3

«Корміл» (Давидів) — «Сокіл» (Сокільники) – 4:1; 2:0

«Скеля» (Жовква/Крехів) — ФСК «Яворів» – матч перенесено.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

д о р о с л і

І           В         Н         П         М        О

  1. «ГалКат-Арсенал» 10 7         3         0         21-7   24
  2. «Кар’єр-Дністер» 9 6         2         1         22-7   20
  3. «Вікторія» 9 6         2         1         16-11            20
  4. «Сокіл» (З) 9 6         1         2         26-14            19
  5. «Пульс-Авангард» 9 6         1         2         18-7   19
  6. «Газовик-Хуртовина» 10 5         0         5         17-15            15
  7. «Богун» 9 3         4         2         17-15            13
  8. «Сокіл» © 10 4         1         5         14-15            13
  9. ФОК «Городок» 9 3         2         4         7-11   11
  10. СКК «Пісочна» 10 3         1         6         11-15            10
  11. «Скеля» 9 2         1         6         9-17   7
  12. «Корміл» 9 1         3         5         14-18            6
  13. ФСК «Яворів» 9 1         1         7         7-37   4
  14. СК «Нафтовик» 9 0         2         7         4-14   2        

Наступний тур – 7 липня (неділя)

«Скеля» (Жовква/Крехів) – СК «Нафтовик» (Борислав)

«Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – «Вікторія» (Трускавець)

ЛОАФ «КОЛОС». ДРУГА ЛІГА. Підгрупа «В»

8 тур. 30 червня (неділя)

«Стрілець» (Стрілки) — «Тартак» (Підбуж) – 7:0 (юнаки); 1:1 (дорослі)

КСК «Берездівці» — «Карпати» (Турка) – 3:3; 5:0

ФК «Пустомити» — «Бори» (Бориничі) – 2:0 (дорослі)

«Кохавинка» — «Вишня»

ФК «Вовчатичі» – вихідний

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

І           В         Н         П         М        О

д о р о с л і

  1. «Стрілець» 6 4         1         1         13-9   13
  2. «Вишня» 6 3         2         1         10-6   11
  3. «Тартак» 6 3         2         1         11-8   11                             
  4. «Карпати» 5 3         1         1         6-5     10
  5. «Кохавинка» 6 2         1         3         14-14            7
  6. ФК «Пустомити» 6 2         1         3         9-9     7
  7. ФК «Вовчатичі» 7 2         1         4         7-12   7
  8. КСК «Берездівці» 5 2         0         3         6-8     6
  9. «Бори» 5 0         1         4         8-13   1

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ю н а к и

І           В         Н         П         М        О

  1. «Стрілець» 4 4         0         0         24-4   12
  2. «Карпати» 4 4         0         0         20-6   12
  3. ФК «Вовчатичі» 6 3         0         3         19-11            9
  4. «Вишня» 4 1         1         2         3-12   4
  5. «Тартак» 4 0         2         2         3-17   2
  6. ФК «Пустомити» 4 0         1         3         2-13   1
  7. КСК «Берездівці» 2 0         0         2         2-10   0

Наступний тур – 7 липня (неділя):

«Тартак» (Підбуж) – КСК «Берездівці»

Чемпіонат Дрогобиччини з футболу

12 тур. 28 червня (пятниця)

«Каменяр» (Нагуєвичі) — «Карпати» (Доброгостів) – 0:3 (юнаки); 2:2 (дорослі)

«Арсенал» (Лішня/Меденичі) — «Карпати» (Залокоть) – 1:5; 2:1

«Іскра» (Грушів) — «Карпати» (Уличне) – :; 2:3

«Мрія» (Снятинка) — «Ураган Руля-Буд» (Медвежа) – 0:0; 2:1

«Сокіл» (Ясениця) — «Стріла» (Вороблевичі) – 5:0; 3:1

«Ватра» (Уріж) — «Барса»(Михайлевичі) – :; :

«Прикарпаття» (Дережичі) — ФК «Рихтичі» – :; :

«Карпати» — вихідний.

13 тур. 30 червня (неділя)

«Карпати» (Доброгостів) — «Арсенал» (Лішня/Меденичі) – :; 1:2

«Деметра» (Ступниця) — «Каменяр» (Нагуєвичі) – 0:2; 0:8

«Ватра» (Уріж) «Сокіл» (Ясениця)

«Стріла» (Вороблевичі) — «Карпати» (Уличне) – :; :

«Мрія» (Снятинка) «Карпати» (Доброгостів)

«Барса» — «Іскра»

«Нафтуся» (Східниця) — «Стріла» (Вороблевичі) – 0:3 (т.р.); 0:3 (т.р.)

«Ватра» — вихідний

«Нафтуся» (Східниця) припинила подальшу участь в чемпіонаті. Результати матчів за участю цієї команди анульовано.

Підготував Орест ХАНДОНЯК

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

І           В         Н         П         М        О

д о р о с л і

  1. «Іскра» 8 7         1         0         25-7   22
  2. «Карпати» (З) 8 6         2         0         29-9   20
  3. «Арсенал» 7 6         1         0         28-5   19
  4. «Мрія» 8 6         1         1         23-8   19
  5. «Карпати» (Д) 8 5         2         1         34-7   17
  6. «Каменяр» 8 5         0         3         27-11            15
  7. «Барса» 8 4         1         3         19-17            13
  8. «Ураган РуляБуд» 7 4         0         3         24-16            12
  9. ФК «Рихтичі» 8         3         0         5         18-19            9
  10. «Стріла» 6 2         2         2         12-14            8
  11. «Прикарпаття» 5 1         1         3         8-12   4
  12. «Карпати» (У) 6 1         1         4         11-24            4
  13. «Ватра» 6 1         1         4         8-24   4
  14. «Сокіл» 6 1         0         5         6-17   3
  15. «Деметра» 5 0         1         4         4-23   1
  16. 1 «Нафтуся» 4         0         0         4         2-22   0

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: