Автомобіль на підмогу юним спортсменам

Автомобіль на підмогу юним спортсменам

Автомобіль на підмогу юним спортсменам

 

Для СДЮСШОР «Медик» придбали новий автомобіль. Авто виконуватиме не лише функцію супроводу дітей, вихованців школи, а й даватиме можливість транспортувати речі спортсменів та необхідний спортінвентар. Автомобіль марки «Renault» придбали за кошти місцевого та державного бюджетів. Як стверджують у Дрогобицькій міськраді, загальна вартість автомобіля – 390 тисяч гривень. Близько 100 тис. грн виділили з місцевого бюджету, близько 290 тис. грн – з державного.

Передаючи автомобіль школі, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив, що завдяки зусиллям Дрогобицької міської радита депутата Верховної Ради України восьмого скликання Богдана Матківського вдалося забезпечити потреби школи. Мер наголосив, що автомобіль для юних спортсменів– це насамперед безпека, й хоча є чимало проблем, на які треба скерувати бюджетні кошти, але діти – святе, тому економити не можна. Міський голова подякував дирекції, викладачам за те, що інвестують у наше майбутнє.

Своєю чергою, юні спортсмени та директор школи Павло Попович також висловили вдячність міському голові й Дрогобицькій міськраді за сприяння та вручили аксесуари, необхідні для заняття велоспортом.

 

Наталія ФЕДЬКІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: