Андрій Лагуш – чемпіон Європи-2019

Андрій Лагуш – чемпіон Європи-2019

Андрій Лагуш – чемпіон Європи-2019

 

Четверта перемога на чемпіонаті Європи за понад вісім років у гирьовому спорті – нещодавнє значне досягнення нашого краянина – верхньогаївця Андрія Лагуша. Успішний спортсмен тепер мріє стати чемпіоном світу, хоча він уже був, здавалося б, за кілька кроків до здобуття цього високого титулу три роки тому. На чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юніорів і дорослих, що відбувся в Казахстані 2016 року, виборов бронзову нагороду.

Магістрант інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, багаторазовий чемпіон України та Європи Андрій Лагуш у складі збірної команди посів перше місце в довгому циклі серед дорослих у категорії понад 95 кг на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, що відбувся від 17 до 20 жовтня в Ужгороді.У змаганнях взяли участь 150 спортсменів із дванадцятиєвропейських країн. Загалом підсумкову перемогу святкувала команда України, другою була команда Італії, замкнула трійку призерів команда Білорусі.

Нагадаємо, що ліцензію на участь у чемпіонаті Європи уславлений спортсмен здобув після того, як став бронзовим призером Відкритого Кубка України з гирьового спорту, що тривав від 4 до 6 жовтня в Києві на СК «Спартак».

Як каже Андрій, у 2016-му йому забракло спортивного досвіду та готовності, щоб стати чемпіоном світу. І це було стимулом для подальшої наполегливої праці над собою, посилених тренувань та гарту власної волі до перемоги. Бажаємо нашому земляку ще не раз прославити Франковий край на наступних змаганнях.

 

Ірина МИХАЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: