Заслужив: два ордени за два тижні!

Заслужив: два ордени за два тижні!

Заслужив: два ордени за два тижні!

 

Лютий для нього – щасливий, бо це місяць його появи в цьому світі. В лютому 2020 року він відзначив 73-тю річницю свого перебування на цій грішній Землі, й саме цього місяця його відзначили двома орденами. Він – це наш батьківщинінець,полковник запасу ЗСУ та діючий науковець Володимир Саратовський.

У його жилах тече як шляхетна дворянська, так і кипуча козацька кров. Тому, будучи науковцем, він реалізував успадкований природний розум і першим у світі застосував на практиці для оздоровлення людей амарантову олію, в його доробку – ціла низка методів виведення з організму людини радіонуклідів. Це було для нього й справою честі, позаяк він був безпосереднім учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Тож Володимир Саратовський – відомий науковець. Академік, дійсний член МАКБЕЗ, віце-президент Академії, голова президії Дрогобицької районної ради Українського товариства охорони природи, голова регіональної громадської консультативної ради з екологічної експертизи, завідувавч лабораторіями кафедри екології та географії біолого-природничого факультету Дрогобицького державного університету імені Івана Франка.

Його кипуча козацька кров також не дає сидіти склавши руки. Володимир Саратовський – керівник Дрогобицько-Бориславської міжконфесійної християнсько-військової громади, Герой козацтва, генерал козацтва, заступник гетьмана УРК, заступник голови ВУСО Львівської області, голова ВУСО Трускавця, член президії ради старійшин Трускавця, почесний ветеран України.

Тож, згідно із наказом головного отамана, генерала козацтва Романа Колодія від 01.02.2020 р. Володимира Саратовського нагороджено орденом «Петра Сагайдачного», а рівно через два тижні указом архієпископа Якова Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ від 14 лютого – орденом Святителя Миколая.

Микола АНДРІЇВ

На фото: Володимир Саратовський зі своєю донькою, студенткою третього курсу біолого-природничого факультету ДДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: