Вечір-пам’яті до Дня свободи та гідності

Вечір-пам’яті до Дня свободи та гідності

Вечір-пам’яті до Дня свободи та гідності

Українська земля… Земля щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки-України.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. 

З нагоди цього свята у Волощанському НВК І-ІІ ступенів був проведений загальношкільний захід : « Наш дух не зламати, свободу не вбити!» На це свято були запрошені односельчани, очевидців революції Гідності та Помаранчевої революції: Федір Нечипір — сільський голова, Андрій Нечипір – депутат районної Ради.

Гості пригадали всім присутнім події цих днів. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто поклав своє  життя за процвітання України.

До всіх присутніх звернувся також директор школи Орест Луцик.

Кожний з гостей бажав усім миру і спокою в Україні.

Будьмо ж гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, знали, що українська  нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні .

Захід підготували  і провели  педагог-організатор Леся Ступницька разом із учнями 8-9 класів.

Музичний  супровід забезпечила Леся Мороз.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: