«Тріада часу»: у ювілей – про ратушу

«Тріада часу»: у ювілей – про ратушу

«Тріада часу»: у ювілей – про ратушу

 

2019 року дрогобицька ратуша відсвяткувала дев’яносторіччя.З цієї нагоди найактивніші мешканці нашого краюу спілці з письменниками з різних куточків України видали збірку творів про неї– «Тріада часу». Перший номер вийшов торік. А 9 лютого цього року в Дрогобицькій центральній міській бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола презентували другу частину видання.

«Тріада часу» – літературно-художня серія про минуле, сьогодення, майбутнє Дрогобича та його мешканців. Серію заснували Галина Жубіль, педагог, письменниця, та Олег Стецюк «Zeitung», журналіст, дослідник історії Дрогобича.

Усі вилучені кошти з продажу примірників підуть на видання наступних збірок промісто Котермака. До слова, це перша в Україні літературна збірка, присвячена будівлі ратуші.

На презентації присутнідізналися про історію дрогобицької ратуші, почули, якою вона є в літературі, познайомилися з авторами.

До речі, дрогобицька ратуша входитьу п’ятірку найкрасивіших ратуш Західної України та у двадцятку найкрасивіших адмінспоруд країни, а її вежа– до переліку 18 найкращих оглядових майданчиків та є однією з найвищих на Галичині.

 

Микола КОСТІВ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: