Шлях до успіху відкривала Віра Цюкало

Шлях до успіху відкривала Віра Цюкало

Шлях до успіху відкривала Віра Цюкало

 

Молодих хореографів Дрогобиччини до подальших перемог та невтомної праці надихнула переможниця всеукраїнських та міжнародних змагань з bellydance, керівник студії східного танцю «Айсель» Віра Цюкало.

Учасники театру естрадного танцю «Імпресія» факультету початкової та мистецької освіти ДДПУ імені Івана Франка за ініціативи керівника викладача кафедри культурології та мистецької освіти Магдалини Марушки побували на пізнавальному майстер-класі з bellydance від уславленої танцівниці.

Студенти мали змогу познайомитися з технікою танців Єгипту і Туреччини, працювати над розкриттям термінів «ізоляція», «вакуум», «відтяжка», «тряска» тощо.

На перший погляд, рухи східного танцю здавалися дуже простими, однак під візуальною легкістю лежить титанічна праця, яку студенти-хореографи відчули протягом двогодинного майстер-класу. Втомлені, проте дуже задоволені, вони одноголосно зробили висновок, що практичне навчання – це шлях до успіху та майстерності.

 

МагдалинаМАРУШКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: