Про цілющу музикотерапію – молодь Дрогобиччини

Про цілющу музикотерапію – молодь Дрогобиччини

Про цілющу музикотерапію – молодь Дрогобиччини

 

Останні тижні минули під знаком цілющого впливу музики на людину та навіть рослини.Це яскраво продемонструвалипредставники Франкового краю на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та ХІІ науково-пошуковій конференції «Світ навколо нас».

4 квітня у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», що в Києві, відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». До участі в підсумковій науково-практичній конференції було запрошено 24 учасники з різних українських вишів.

Дрогобицький педуніверситет імені Івана Франка представляла студентка другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання факультету початкової та мистецької освіти Світлана Кобенко (науковий керівник – доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Ірина Садова). Вона презентувала результати дослідження «Музикотерапія як засіб реабілітації дітей з особливими освітніми потребами», що здійснювалося на базі Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької.

За підсумками проведеного конкурсу студентка отримала диплом третього ступеня. До речі, власні досягнення вона успішно реалізує у своїй родині: разом із чоловіком виховує чотирьох «вуличних» дітей, позбавлених батьківського піклування.

У Львові ж відбулася ХІІ науково-пошукова конференція «Світ навколо нас» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. на базі Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка» з предметів хімії, біології та екології.У конференції взяло участь понад 40 студентів Львівської області. Представником Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського був студент І-Б курсу циклової комісії оркестрових духових та ударних інструментів СтаніславКогут, який презентував роботу на тему «Як музика впливає на людину».

Згідно з результатами незалежної експертної комісії, за успішне написання наукової роботи на тему «Вплив музики на людину і рослини» студенти Анастасія Соляр (ІІІ-А курс) та Станіслав Когут(І-Б курс) посіли друге місце в категорії «Висвітлення психолого-емоційних питань рекреаційного характеру.

Студентів АнастасіюСолярта Станіслава Когута нагороджено грамотами, вони одержали сертифікат. За керівництво науковою роботою викладача циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського О. Солярнагородили грамотою від голови Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Р. Дадака.

 

Іванна ЛЯХОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: