Подвійний ювілей в Уличному

Подвійний ювілей в Уличному

Подвійний ювілей в Уличному

 

10 березня в селі Уличномусвяткували подвійний ювілей – 205-ту річниці від дня народження Тараса Шевченка та десятиріччя від дня заснування хорового колективу «Підкарпаття» (керівник – Мирон Якубів).

Після недільної Літургії громада села з процесією вирушили до пам’ятника Тарасові Шевченку. Отець Петро відправив поминальну панахиду за сина України,Тараса, а продовження святкувань відбулося у народному домі. Тематичний концерт підготували працівники народного дому та школи.

Також уличняни відсвяткували ще один ювілей –десять років від дня заснування хорового колективу «Підкарпаття». Ювілярів привітав піснею дитячий хор хлопчиків «Кредо» (керівник – Леся Кіндракевич). З привітальним словом виступив Уличненський сільський голова Святослав Стефанків та вручив подяки.

Довідка. Хор «Підкарпаття» було створено 4 грудня 2008 року. Ініціаторами створення були: Ігор Ригус, Микола Стефанків, Ірина Черепущак. Первинний склад хору налічував дванадцятеро осіб. Керівником став Мирон Якубів, концертмейстером – Оксана Якубів. Перший виступ хору відбувся в народному домі села Уличного під час святкування Днів Тараса Шевченка. Відтоді учасники колективу щорічно беруть участь у концертах, приурочених до Дня матері, Дня Незалежності, Дня УПА, Дня Степана Бандери тощо.

У репертуарі хору є твори на слова Тараса Шевченка, А. Кос-Анатольського; колядки та твори на релігійні теми; патріотичні пісні в обробці для мішаного хору.

Чисельність хору за десять років досить зросла. Але й, попри кількісне зростання, відбулося ще й якісне – численні здобутки на мистецьких конкурсах, на яких хористи неодноразово здобували перше місце.

 

Іванна ЛЯХОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: