Підбузький «Водограй»

Підбузький «Водограй»

Підбузький «Водограй» – переможець «Ритмів Прикарпаття»

Зразковий танцювальний колектив «Водограй» Підбузького НВК І-ІІІ ст. виборов перше місце на Третьому регіональному фестиваль-конкурсі народної та сучасної хореографії «Ритми Прикарпаття – 2019», що відбувся в Моршині.

В успіху ансамблю велика заслуга талановитого хореографа Марії Галатяк, яка створила колектив і уміло плекає юні таланти, вкладає в улюблену справу душу і серце.

«Такого результату вдалося досягти завдяки підтримці директора навчального закладу, батьківської громадськості, а також великому бажанню учнів вдосконалювати себе в танці», – зізнається Марія Галатяк.

Нагадаємо, в ансамблі «Водограй» навчаються основ хореографії, нарощують техніку й уміння 60 дітей різного віку. Репертуар ансамблю складається з 18 українських народних танців – автентичних та стилізованих. Значну частину репертуару створено на основі карпатського фольклору. На кожен танцювальний номер розроблено відповідний костюм.

Постановки Марії Галатяк привертають увагу оригінальністю сюжетів, колоритом народних костюмів. За сім років творчої діяльності ансамбль «Водограй» був переможцем численних всеукраїнських та міжнародних хореографічних конкурсів. Торік у вересні Міністерство освіти і науки України присвоїло «Водограю» звання «Зразковий художній колектив».

 

Іван ДУХОВНИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: