Переформатування «Дрогобицької Голгофи»

Переформатування «Дрогобицької Голгофи»

Переформатування «Дрогобицької Голгофи»

 

Фільм про знищення української інтелігенції у катівнях НКВС-КДБ із назвою «Дрогобицька Голгофа» буде художньо-документальним, хоча спочатку було заплановано відзняти документально-художній, оскільки його кошторисна вартість становила лише 305 тис. грн.

Завдяки спонсорам та церкві фінансові межі фільму вдалося розширити до понад 400 тисяч гривень, тому й фільм стане художньо-документальним. Про це розповів автор сценарію фільму – заслужений журналіст України Тарас Метик: «Це буде фільм-історія, щоб події, які сьогодні маємо в Криму та на деяких інших територіях України, ніколи не повторилися».

Ініціативна група, яка займається втіленням задуму, сподівається на те, що вже у жовтні цього року кінострічка вийде на екрани, а 7 листопада її презентуватимуть на Міжнародному Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат».

Зйомки кінострічки стартували у вівторок, 27 серпня, та триватимуть до 5 вересня. Локаціями для фільму обрано Меморіальний комплекс «Тюрма на Стрийській», цегляний завод, автентичну тюрму в місті Комарно, а також Львів, церкви Дрогобича: Трійця та Святого Юра, вулички Дрогобича, де енкаведисти проводили арешти українців.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: