Нове життя унятицької сцени

Нове життя унятицької сцени

Нове життя унятицької сцени

 

24 серпня в Унятичах відбулася знаменна подія – відкриття сцени в сільському парку після її капітального ремонту коштом проекту місцевого розвитку Львівської обласної ради.

На урочистість запросили усіх, хто долучився до реалізації проекту. Серед них і депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний.

Відкриттю передувало Богослужіння за Україну в сільському храмі Преображення Господнього. Відтак процесією усі пішли до символічної могили й парку, на якій встановлено Пам’ятний Хрест й викарбувано імена унятичан, які віддали своє життя за волю України. Тут відбулася Панахида за полеглих за участі церковного хору.

Відкриття відновленої сцени розпочалося з традиційного перерізання стрічки. Отець Мирослав посвятив сцену. У своєму виступі акцентував увагу молоді, яка найбільше використовуватиме цю споруду, шанувати її.

Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний відзначив зрослу активність громади у відновленні парку з 260-річною історією, про який згадував у своїх творах Іван Франко, велику роль у цьому громадського активіста Василя Стап’яка, який став промотором відновлення парку; сільського голову Михайла Матолінця, котрий зумів організувати за короткий термін виконання великого обсягу роботи з реалізації мікропроєкту з капітального ремонту сцени. Як зазначив пан Матолінець, йому допомогли це зробити жертовні люди – справжні патріоти села. Їх усіх він назвав поіменно і нагородив почесними грамотами.

Виступи на сцені унятицьких аматорів засвідчили, що тут живуть талановиті співаки і музиканти, надзвичайно обдаровані діти, а отже, в парку завжди звучатиме пісня, запальні мелодії покличуть кожного, хто там відпочиватиме, до танцю.

Сцена стала об’єктом номер два з відбудови парку. Першим було створення дитячого майданчика, який також відкрито цього року. Ведуться роботи з облаштування спортивно-ігрової зони.

А ще в Унятичах започатковано процес сортування сміття і продаж вторсировини. Це, зі слів сільського голови Михайла Матолінця, справа розуму, організаторського таланту Василя Стап’яка.

«Я не дуже вірив, що це вдасться зробити, – сказав М. Матолінець. – Але, як бачимо, вдалося».

«Робіт із благоустрою нашого села ще багато, – сказав громадський активіст Василь Стап’як. – Але завдяки державним програмам розвитку і нашій небайдужості усе можливо зреалізувати. Висловлюю вдячність усім, хто брав участь у процесі підготовки та виконання робіт».

Іван ДУХОВНИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: