Мистецьке свято бродівських митців

Мистецьке свято бродівських митців

Мистецьке свято бродівських митців

 

22 вересня у Дрогобицькому районному народному домі відбувся неперевершений виступ гостей із Бродівщини в рамках третього Етнофестивалю гостинності «Бродівщина –маленький смарагд України». Мистецькі колективи Бродівського району продемонстрували вищий мистецький клас.

Запашний коровай від Дрогобиччини гостям вручив заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. З вітальним словом від Бродівщини (давня українська назва Брідщина) виступила начальник відділ культури Бродівської РДА Марія Радзівіл.

Усі, хто завітав на мистецьке свято, переглянули відеоролик про історію та сьогодення давнього українського міста-фортеці Броди.

Символічно концерт об’єднав схід і захід України. Разом із бродівськими митцями до Франкового краю приїхали гості зі Слобожанщини – начальник відділу культури Білокуракинської РДА Луганської області Максим Лунякін та чоловічий народний гурт «Краяни».

На завершення заступник голови РДА Володимир Ханас та начальник відділу і туризму Надія Козар вручили гостям пам’ятні подарунки.

Під час концертного дійства відома на Дрогобиччині Анна Рудник, яка була особисто знайома з родиною Степана Бандери, звертаючись до митців із Луганщини, зазначила, що нас із цим краєм єднають глибокі спогади про взаємну підтримку в час національно-визвольної боротьби. На згадку пані Анна подарувала Максиму Лунякіну свою книгу спогадів із власним автографом.

 

Микола КОСТІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: