Міжнародне визнання Богдани Горбачик на Співочому Олімпі

Міжнародне визнання Богдани Горбачик на Співочому Олімпі

Міжнародне визнання Богдани Горбачик на Співочому Олімпі

 

Лишень за три роки навчання вокалу у ВЕШ «ЯрославНа»шестикласниця БогданаГорбачик із Ясениці-Сільної зуміла здобути міжнародне визнання аж тричі: на другій сходинці п’єдесталу юна співачка красувалася на Міжнародному фестивалі-конкурсі «UkrWestArtFest», на третій – на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ». Під завісу 2019-го нашу юну талановиту краянку визнали абсолютною лідеркою у її віковій категорії на Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», що відбувся 16-17 листопада в Києві.

Богдана була єдиною представницею Львівщини. Чудовий голос одинадцятирічної школярки одразу припав до душі журі, яке у двох номінаціях віддало найбільше голосів саме їй. «Патріотичні пісні – це стихія Богдани, – каже мати Тетяна, ділячись приємними враженнями від участі доньки в конкурсі, – їх виконує залюбки, вкладає душу й серце, усі свої вокальні здібності». Такого висновку дійшло і журі, коли у двох номінаціях «Естрадний вокал» та «Патріотика» присудилообдарованій дівчині із дрогобицького краю перше місце за пісні «Тиха вода», «Не твоя війна».З огляду на значну кількість виконавців, і то не тільки з України, а й з Голландії та Палестини, результат Богдани Горбачик неймовірно високий. Це засвідчує унікальність її співочого таланту та фаховість підготовки, адже недарма мама довірила донечку-розумницю в досвідчені руки подружжя Дубів, у вокально-естрадній школі якихнавчається школярка.

Пані Тетяна на сторінці у мережі «Фейсбук» щоразу виставляє відео- та фотоматеріали про виступи Богданки на різних конкурсах. Так організатори Міжнародного фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»– Міністерство культури України та Міжнародний благодійний фонд «Соняшник» – помітили вроду та почули романтичний голос, але з глибоким підтекстом ясеничанки, запросивши до участі.

Тільки на сцені бачить майбутнє Богдани мама, як і сама донька. Але вони не лише мріють, а й утілюють задуми в реальність, у чому їм допомагали й допомагають учитель Ясенице-Сільнянського НВК Мирон Пастернак та Ярослав і Наталія Дуби. Мати не може натішитися, щоразу бачачи, як дорослішає Богдана, а з нею зростає та неймовірно скоро розкривається і її співочий потенціал.

Завдяки родині, добрим учителям й наполегливості самої учениці нині Богдана Горбачик – багаторазова переможниця районних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, яскрава зірочка на шпальтах дитячого журналу «Majeur» та ведуча програми «FunnyKids» на телеканалі «Телевсесвіт». Згодом, як каже пані Тетяна, планують із донькою записати пісню та зняти кліп. А далі вимріюють узяти участь у вокальному талант-шоу «Голос. Діти». «Хотіла б, – сподівається Тетяна Горбачик, – щоб до обдарованої молоді було звернено особливу увагу держави, яка фінансово підтримала б розвиток її таланту».

Пані Тетяна та Богдана висловлюють вдячність організаторам конкурсу «Соняшник». Особлива подяка директору Центру політичної освіти Ростиславу Смірнову за те, що абсолютно із доброчинних цілей під час проведення фестивалю-конкурсу забронював у Києві номер у готелі для своїх земляків. Пан Ростислав народився в Ясениці-Сільній, там учився, тому й так щиро переймається долею Богдани. Сподівається, що в майбутньому вона стане відомою співачкою.

Отож, можливо, голос Богдани Горбачик дзвінко залунає на відомому вокальному талант-шоу й це вже буде приводом до гордості за наш край, що народжує таких голосистих, вродливих, наполегливих, працелюбних україночок, як Богдана Горбачик.

 

Ірина МИХАЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: