Київсько-закарпатська мандрівка попелівців

Київсько-закарпатська мандрівка попелівців

Київсько-закарпатська мандрівка попелівців

 

Учні та вчителі Попелівського НВК мандрують мальовничими куточками України – київським та закарпатським краєм.

Школярі мали можливість побувати у Верховній Раді та на Чернечій горі, а також у «Межигір’ї», що в селі Новій Петрівці Вишгородського району Київської області...

Попелівці раділи з того, що ознайомилися з центром законотворчості нашої країни – Верховною Радою. Відбулася екскурсія коридорами та кабінетами парламентських комітетів, а потім і залом засідань. Діти мали змогу посидіти в депутатських кріслах і на хвилю уявити себе відповідальними за долю країни. Споглядали розкішну кришталеву люстру, яка прикрашає стелю залу та оповита багатьма легендами. Ознайомилися з архітектурними особливостями та історією будівництва споруди.У вестибюлі головного входу в скляній вітриніє прапор України, внесений у сесійний зал Верховної Ради 24 серпня 1991 року – у День проголошення Незалежності нашої держави. Незабутнє враження залишилося від величезної картини Олексія Кулакова «Державотворення», у якій поєднано історичні персонажі різних епох. У стінах Верховної Ради мали можливість побачити справжніх депутатів та навіть поспілкуватися з ними.

А потім обід у депутатській їдальні: український борщ із пампушками, картопля з відбивною та узвар були надзвичайно смачними.

Святе місце для кожного українця – Чернеча гора, місце вічного спочинку Тараса Шевченка в Каневі, місті, де на схилах дніпровських круч століттями творилася історія української нації. Візитна картка міста – Тарасова (Чернеча) гора, де похований Великий Кобзар – Тарас Шевченко. Попелівці вшанували пам’ять поета молитвою, покладанням квітів і виконанням «Заповіту». Діти та вчителі милувалися синіми водами Дніпра, згадуючи рядки віршів великого поета.

Учні шостого класу в супроводі класного керівника Лесі Панів, заступника директора ВіриТупичак, вчителя початкових класів Катерини Фаїк та батьків здійснили екскурсію мальовничими куточками Закарпаття. Програма поїздки була цікавою та насиченою. Школярі здійснили екскурсії на озеро Синевир, водоспад Шипіт та в реабілітаційний центр бурого ведмедя.

Водоспад Шипіт причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна за всякої пори року, навіть узимку, коли круті скелі вкриваються снігом.

Озеро Синевир, Синевирське озеро,– найвідоміше і найбільше озеро в Українських Карпатах. Високогірне льодовикове озеро Синевир розташоване на території Національного природного парку «Синевир». Це найкрасивіше озеро в Карпатах. На території НПП «Синевир» діє Центр реабілітації бурих ведмедів, метою якого є реабілітація особин бурого ведмедя.

Екскурсії в Закарпаття – це дійсно дуже цікаво, пізнавально й надзвичайно красиво. Чомусь люди поспішають на екскурсії за кордон, не знаючи того, що і в Україні є дійсно дуже красиві місця. Відпочинок у Закарпатті подарував мандрівникам незабутні враження, заряд енергії і свіжі емоції. Кожен, хто бував тут, закохався в цей край. Не вірите? Це означає, що ви ще там не побували!

 

Попелівський НВК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: