«Гавчик, Нявчик та Івась»

«Гавчик, Нявчик та Івась»

«Гавчик, Нявчик та Івась»

У видавництві «Посвіт» (м.Дрогобич, Львівщина) вийшов новий роман Андрія Грущака — про визольну боротьбу українського народу під час другої комуно-московської окупації.

«Гавчик, Нявчик та Івась» – нова книга письменника Бойківського підгір’я Андрія Грущака. Це – глибоко психологічна розповідь про незламний дух спротиву вояків УПА в боротьбі за своє одвічне право бути самим собою і мати свою незалежну державу.
Ідея і Чин, Честь та Гідність – основні мотиви книги. У ній, як у дзеркалі, показані численні звірства комуно-московської сатрапії проти мирного населення України. Цією книгою письменник вселяє в нас, українців, глибокий оптимізм і, водночас, наповнює наше страдницьке серце великим смутком за невинно убієнними, а також підкреслює те, що ніхто не має права топтати наші духовні святині та національні цінності.
У книзі є певні елементи казковості, містики та реального життя українців в умовах совєцької окупації. Розрахована вона на широке коло читачів.
Наталія ФЕДЬКІВ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: