ФК «Мрія» Снятинка відсвяткувала свій успіх

ФК «Мрія» Снятинка відсвяткувала свій успіх

ФК «Мрія» Снятинка відсвяткувала свій успіх

 

Урочисте нагородження бронзових призерів чемпіонату Дрогобицького району з футболу відбулося на роздоріжжі міжСнятинкою та Залужанами у хорошому просторому залі з народноюназвою «Таможня». Захід відбувся у дружній, майже родинній атмосфері.

Призери чемпіонату отримували нагороди під оплески всіх присутніх. За відсутності сільського голови Михайла Щудла, урочистості проводив директор Снятинської школи Микола Турик, голова федерації футболу Василь Кобільник та поважна в селі людина Іван Яник.

Про цікаві подробиці з життя сільської футбольної команди розповів ексклюзивно для читачів газети президент клубу Володимир Левицький, капітан команди Ярослав Білий та ветеран Іван Яник. Футбольна команда «Мрія» Снятинка була заснована у далекому 1974 році. На початках створення футбольної команди меценатом був Петро Петренко, тодішній директор місцевого радгоспу. Спостерігаючи за діями молодих азартних копунів, пан Петренко не був у захваті щодо зухвалих, на його думку, ідей молодих футболістів, бо добре розумів, що футбол потребує постійних фінансових вкладень, які принесуть плоди в далекій перспективі. Але, побачивши нестримний запал і впертість молодих і талановитих хлопців, все ж таки погодився підтримати новостворену футбольну команд , яку назвали «Мрія» .

Футбольне поле готували майже всім селом. Керівник команди Петренко за власний кошт зробив меліорацію, тожіз 1974 року футболісти почали виходити на власне сільське футбольне поле. З цього ж року ФК «Мрія» Снятинка взяла участь у районних змаганнях з футболу, демонструючи цікаву інтригуючу гру, якою захоплюється все більше вболівальників. Багато було злетів і падінь. Декілька років у Снятинці не було футболу, бо кращих футболістів запросили в команди інших сіл. Та у 2018 році, на вимогу сільської молоді, була відновлена футбольна команда «Мрія» Снятинка, якою опікується ветеран команди Володимир Левицький, що зумів згуртувати однодумців, спонсорів та гравців команди, які відразу вибороти перемогу у першості району. А у 2019 році, виступаючи у прем’єр-лізі , в якій зібралися найсильніші команди, новостворений переможець першості зумів дати бій старожилам та стати бронзовим призером. Це великий успіх.

Громада села, вболівальники, підтримують команду по-різному. Наприклад, сільський голова Михайло Щудло не може надати фінансової підтримки футболістам, але дає трактор-косарку для стриження газону і допомагає у перевезеннях футболістів на інші стадіони. Юнацьким складом команди займається Ярослав Білий, спонсор – меценат Руслан Борис та згуртовує колектив капітан команди Володимир Шишка. Цього року юнакам ФК «Мрія» забракло 3 очки, щоб на рівні з дорослими здобути бронзові медалі. Хочеться вірити, що у новому сезоні талановита молодь села підсилить основну команду та здобуде визнання і нагороди.

Бронзовий призер чемпіонату Дрогобицького району ФК «Мрія» Снятинка виступала в такому складі : Тарас та Марко Куціль , Микола Левицький, Володимир Динда, Павло Панькевич, Денис Павлишак , Павло Якубів, Іван Бурдяк, Андрій Кушнір, Богдан Бурдяк, Андрій та Олег Сеніви, Микола Гирчак, Микола Бунь, Юрій Дзядусь, Микола Ільницький, Роман Турик, Микола та Степан Стецишини, Олександр Христофоров. Спонсорами і меценатами ФК «Мрія» Снятинка у футбольному сезоні 21019 року виступили: Олександр Домін, Андрій Григорський, Андрій Білий та багато інших, які просили їх не оголошувати.

Під час нагородження у своїх промовах виступаючі згадували і ветеранів команди: Володимира Левицького, Михайла Лепака, Мирона Герчака, Миколу Турика, Івана Яника, Ярослава Бермеса. Ці невгамовні ветерани дотепер беруть активну участь у житті команди, допомагаючи всім, чим можуть, підтримують сільський футбол на відповідному рівні. Згадали також і кращих футболістів, які відійшли у вічність, серед яких: Іван Хлонь, Роман Сенів, Володимир Пиців, Ярослав Лепак, Василь Левицький. Президент клубу Володимир Левицький, представник команди Ярослав Білий та запеклий вболівальник Іван Яник, поділилися планами на майбутній футбольний сезон. Найперше треба побудувати роздягалку та зробити навіс, щоб керівники гостей та господарі могли підготовлювати заміну та чергування лікаря. Необхідно доробити лавки для сидіння, туалет та організовувати виїзну торгівлю, щоб малеча могла поласуватися солодощами.

До нагородження долучився і директор сільської школи Снятинки Микола Турик, який висловив щиру подяку всім, хто у 2019 році долучився до мікропроектів і допоміг школі облаштувати спортивний зал. Це — брати Доміни, Микола Левицький, Михайло Задорожній. Дирекція школи має великі сподівання та надію завдяки мікропроектам у цьому році освоїти пів мільйона гривень для шкільного та сільського стадіону.

 

Анна Баневська

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: