Етноколекція «Барви Підгір’я» – міжнародна бронза

Етноколекція «Барви Підгір’я» – міжнародна бронза

Етноколекція «Барви Підгір’я» – міжнародна бронза

 

10–13 травня в Мукачевому Закарпатської області відбувався ХІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль «Смарагдові витоки-2019». Наша краянка, студентка Дрогобицького педуніверситету Ірина Заваринська представляла колекцію дитячого одягу в етностилі, за що отримала третє місце.

Мета фестивалю – розвиток творчого потенціалу молодого покоління, збереження та відтворення найкращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини засобами пісні, танцю, декоративно-ужиткового мистецтва.

Ірина Заваринська, студентка інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, репрезентувала Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» з програмою «Театр етномоди та фольклору». Вона продемонструвала колекцію сучасного дитячого одягу, виконаного в етностилі, під назвою «Барви Підгір’я». Колекцію одягу було розроблено на основі традицій бойківського народного костюму під керівництвом доцента кафедри технологічної та професійної освіти, заслуженого майстра народної творчості України Надії Кузан.

Колекція дитячого одягу в етностилі Ірини Заваринської було визнано кращою у п’ятій віковій категорії, а її авторка отримала диплом за третє місце.

 

Петро ДУБРОВСЬКИЙ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: