Дві долі – одна філософія життя

Дві долі – одна філософія життя

Дві долі – одна філософія життя

 

Це було дивовижно: дві легендарні жінки Анна-Володимира Рудник та Світлана Лелях-Бегутова спільно презентували свої книги в музею Івана Франка у Нагуєвичах.

Анну-Володимиру Рудник знають як ангела-хоронителя сестер Бандери. Третина книги її «З вірою і правдою в Україну».  присвячена родині нескорених – Степану Бандері, його братам і сестрам. Доповнюють цю частину нариси про видатних борців за волю України. Особливе місце серед цієї плеяди незламних займають жінки, а серед них – Світлана Лелях-Бегутова. Хоча вона не воювала в лавах УПА, не пізнала гулагівських поневірянь, проте її життя є прикладом незламної сили духу та жертовности в ім’я майбутнього України. Останній розділ книги – автобіографічний.

Світлана Лелях-Бегутова – українська Мадонна, яка пройшла через неймовірні випробування, та зберегла цнотливою свою душу. Доля випробовувала жінку аваріями та хворобами, закидала в Крим, на Кавказ, у Казахстан. Але вона наперекір випробувальниці-долі вижила, реалізувала і продовжує реалізовувати свій творчий потенціал. У неї були квартири, дачі, автомобілі, та вона продала все заради України, а на виручені гроші зводила пам’ятники та цілі меморіали борцям за волю України. Уродженка Поділля чомось подібна на свою землячку Лесю Українку. Тож у своїй книзі «Дві долі – одна філософія життя» пані Світлана провела паралелі між своїм життям та життям знаменитої петеси. ДО речі, Світлана Лелях-Бегутова також пише вірші та музику, грає на музичних інструментах, малює, ліпить, чеканить.

Та більше про долі легендарних жінок і про їхні таланти ми розповімо в одному із наступних номерів «Франкового краю». А цього разу про них розповідав модератор презентації, директор історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак.

Іван Швед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: