Духовна мандрівка

Духовна мандрівка

Духовна мандрівка

 

Представники районного учнівського парламенту разом зі своїми координаторами, методистами відділу освіти Іриною Зубрицькою та Будинку дитячої та юнацької творчості Світланою Кушнір, організували духовну подорож у с. Страдч. Дитячу ініціативу підтримав начальник відділу освіти Іван Стецко і відрядив шкільний автобус «Школярик» для участі у прощі.

Виявили бажання взяти участь у мандрівці учні Лішнянського, Попелівського, Добрівлянського навчально-виховних комплексів та Ролівської, Меденицької, Уличненської, Нагуєвицької, Грушівської, Долішньолужецької шкіл району.

Перед початком мандрівки з молитвою та духовною настановою до учнів звернувся брат Тарас, випускник Дрогобицької духовної семінарії, який щиро спілкувався з дітьми, розповідав їм цікаві для них науки.

Кожен учасник подорожі їхав на це святе місце з певним наміром: посповідатися, напитися Благодаті Духа Святого у Святих Тайнах Церкви, помолитися і попросити ласки Божої у наших людських потребах за своїх дітей, батьків, самих себе, закінчення війни, щасливе майбутнє України.

Діти разом зі своїми учителями та братом Тарасом взяли участь у Святій Божественній Літургії, Хресній Дорозі.У часі молитви всі – від малого до великого – мали нагоду роздумувати над страстями нашого Господа Ісуса Христа.Діти побували у печері, де є церква Матері Божої Нерушимої Стіни, а за престолом – вхід до Печерської Лаври.

Духовно піднесені та щасливі відвідали цілюще джерело у с. Раковці, над яким об’явилася Матінка Божа. Діти прийшли на молитву, щоб віддатися під опіку Пресвятій Богородиці, яка з’явилася на цьому місці, духовно збагатилися через молитву зцілення від цілющої водиці чудотворного джерела.

 

Світлана КУШНІР,методист Будинку дитячої та юнацької творчості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: