Дрогобицька Голгофа: від вистави – до кінострічки

Дрогобицька Голгофа: від вистави – до кінострічки

Дрогобицька Голгофа: від вистави – до кінострічки

 

У в’язниці НКВС на Стрийській відбулася пресконференція щодо створення документально-історичного патріотичного фільму «Дрогобицька Голгофа».

Із презентацією такої ідеї виступили Тарас Метик – автор однойменної вистави про долю блаженних священномучеників Северіяна Бараника, Якима Сеньківського та Віталія Байрака, які разом із тисячами невинних жертв були закатовані у дрогобицькій тюрмі НКВС; Микола Гнатенко – директор та художній керівник Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича; Олександр Король – режисер, котрому й належить задум екранізувати цю п’єсу; о. Йосип ЧСВВ – настоятель церкви Петра і Павла у Дрогобичі, а також Наталя Копитчин – керівник ГО «Дрогобич-добрий дім», громадської організації, яка підготувала проектну заявку та виграла конкурс на підтримку регіонального кінематографу від ЛОДА, здобувши для фінансування цього фільму 70 тис. грн. Це лише ¼ частина необхідних коштів. Бракує 232 тис. грн. Тому організатори просять усіх небайдужих долучитися до створення кінострічки, яка розповість про страшну трагедію духовенства УГКЦ, інтелігенції. гімназистів, мешканців Західної України, які були піддані терору московсько-комуністичної тиранії у 1939—1941 та 1944—1959 роках.

Банківські реквізити для зарахування коштів:

ГО «Дрогобич-добрий дім» (на створення фільму «Дрогобицька Голгофа»)

82100 м. Дрогобич, вул. І.Франка 20,

р/р 26001053760885 в АТ КБ «Приватбанк»

МФО 325321 ЄДРПОУ 14360570

Музей «Дрогобиччина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: