Доброчинний майстер-клас

Доброчинний майстер-клас

Доброчинний майстер-клас

 

У творчій лабораторії «Мистецька Бойківщина» відбувся благочинний майстер-клас із виготовлення вибійчаних спідниць-мальованок та аксесуарів давньою технікою олійними фарбами.

У майстер-класі взяли участь викладачі й студенти інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького педуніверситету, вчителі трудового навчання Дрогобиччини й Львова.

Майстер-клас провела відомий дизайнер сучасного одягу в етностилі Оксана Сокол, яка продемонструвала присутнім технологію друку тканин за допомогою різьблених дощок та штампів.

Доцент Леся Савка розповіла про види сучасних спідниць, способи їх конструювання і моделювання та як правильно обрати фасон відповідно до фігури людини. Керівник лабораторії доцент Надія Кузан продемонструвала вироби, декоровані технікою вибійка, які виконали студенти на майстер-класах.

Під керівництвом дизайнера Оксани Сокол учасники майстер-класу виготовили сучасні моделі вибійчаних спідниць за власним задумом.

Зібрані кошти були передані на лікування онкохворим.

 

Надія КУЗАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: