«Добрі мамині казки» Лесі Кічури

«Добрі мамині казки» Лесі Кічури

«Добрі мамині казки» Лесі Кічури

 

Хтось скаже: важко призвичаїти дитину до читання. Помиляєтеся! Важливо підібрати цікаву казку – й тоді дитина сама проситиме продовження історії! Саме так було, коли вийшли у світ перші «Добрі мамині казки» Лесі Кічури.

22 березня в читальній залі Дрогобицької центральної районної бібліотеки відбулася зустріч із талановитою львівською письменницею та журналісткою, мамою, яка пише добрі казки не лише для своїх дітей,а й всієї малечі України.

Зустріч відбулася в рамках авторського соціально-книжкового проекту «Добрі мамині казки»,завдяки якому казкарка популяризує читання у молодшому шкільному віці та в цікавий спосіб долучає дітей до книги – через особисті зустрічі, казкові забави та вікторини.

Учасниками казкової зустрічі були учні Лішнянського та Модрицького НВК, Вороблевицької та Рихтицької шкіл. Та не тільки діти були захоплені чарівними розповідями. Мила і напрочуд добра історія «Як Бог немовлят роздавав» не залишила байдужими всіх присутніх. Вона дуже подобається дорослим своєю безпосередністю та позитивом.

На закінчення зустрічі письменниця подарувала книги для користувачів районної бібліотеки.

 

Дрогобицька центральна районна бібліотека

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: