Бібліотечний бум літньої пори

Бібліотечний бум літньої пори

Бібліотечний бум літньої пори

 

У сільських бібліотеках, попри літні канікули, – гаряча книжкова пора. У Болехівцях юна читачка створила патріотичний колаж, у Долішньому Лужку запрацювала лікарня для книг, у Дорожеві та Дережичах, завдяки настільним іграм, діти ознайомилися із львівськими замками та мальовничими куточками України, у читальній залі бібліотеки-філії Підбужа молодь вивчає англійську мову, а в Залужанах навіть діяла екобібліотека… Не кажучи вже про те, що бібліотекарі не проґавлюють жодної нагоди, щоб згадати про українських світочів і розповісти дітям про них, відзначаючи їхні поважні дати.

У бібліотеці села Болехівці під час літніх канікул постійно проводять роботу з читачами-дітьми «Літо з книгою», «Бібліотечне літо» з дивовижними мандрівками неосяжним всесвітом книг, бібліотечними уроками «Бібліотека – оселя людського розуму», інформаційними годинами, обговоренням книг, подорожами в країну казок, читанням чарівного слова поезій тощо. Працює гурток «Друзі бібліотеки», на якому діти вчаться бачити красиве, дивовижне в житті та зображають його на папері. Постійна читачка Рената Климко презентувала власний колаж «Великими містами України», у якому представила визначні місця таких міст, як Львів, Київ, Харків, Одеса. Створюючи колаж, використала бібліотечні сувенірні настільні ігри «Мандрівка Україною», «Мандрівка Львівщиною», дитячу енциклопедію «Україна» та інші книги.

У бібліотеці-філії села Долішній Лужок працює «Книжкова лікарня», де щороку під час літніх канікул надають швидку допомогу «потерпілим» книгам. Тут старі, пошарпані книжки виходять приємними на дотик та гарними на вигляд так, що відразу хочеться їх взяти і читати. Ножиці, клей, скоч – ось перелік інструментів, якими Марія Веселовська, Юлія Лопатчак, Ярина Подоляк та Вікторія Матолич «лікували» книги разом із бібліотекарем Лесею Щербан.

Бібліотекар бібліотеки-філії села Дорожів Олена Грицюта організувала з активними читачами цікаву мандрівку за ігровим полем настільної гри Львовом та замками «Золота Підкова Львівщини». Пересуваючи фішки й гортаючи книжки, відкривали для себе дедалі більше неймовірно цікавих місць із відомими українцями, дізналися про таємничі замки – Олеський, Підгорецький, Золочівський тощо. Працівники культури в бібліотеці-філії села Дережичі провели настільну гру «Мандрівка Україною». Діти, немов у машині часу, перенеслися у різні епохи, відвідали найпотаємніші місця нашої країни. Стали учасниками славних баталій. Пізнали багатьох відомих українців та побували у понад 100 цікавих куточків України.

У бібліотеці-філії смт Підбуж юні користувачі вивчають англійську мову. Наймолодші читачі із задоволенням запам’ятовували англійські слова та вирази за допомогою гри-вікторини «Who am I?».

Дітей села Залужан бібліотекар запросила на бібліотечні посиденьки на зеленій траві «Влітку казку читаємо». Захід відбувся на свіжому повітрі в «Екобібліотеці». Під час заходу діти взяли участь у літературно-казковій вікторині «З казкою відкриваємо світ», інтелектуально-розважальному конкурсі «Скринька казок», голосних читаннях «Гортаючи сторінки казок». Хлопчики і дівчата із задоволенням грали в різні ігри та вікторини, які залюбки відгадували.

 

Марія ГІРНЯК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: