З чим люди йшли до першого заступника обласного голови?

З чим люди йшли до першого заступника обласного голови?

З чим люди йшли до першого заступника обласного голови?

 

У середу, 12 лютого, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк проводив прийом громадян у приміщенні Дрогобицької райради. Участь у прийомі взяли голова Дрогобицької райради Михайло Сікора та депутат Львівської обласної ради Ольга Грицик.

Такого напливу бажаючих зустрітись із обласним високопосадовцем, ще не було. Увесь хол при вході до великої сесійної та малої депутатської зал був заповнений людьми. Багато із них піднялися на третій поверх опираючись на палиці та милиці. Понад 90 відсотків записаних на прийом прийшли просити в пана Гагалюки матеріальної допомоги або для себе особисто, або для своїх близьких. Пригніченням, тривогою, болем і навіть безвихіддю був наповнений цей зал. І кожен, кому доводилось у наш час хворіти, може зрозуміти більшість із цих людей.

Лідія Костик з Підбужа, двоє дітей-інвалідів 11 і 16 років. Назарчик має епілепсію й страждає через свої судоми. Івасик чотири рази в рік перебуває на лікуванні в Міжнародній клініці відновного лікування професора Козявкіна в Трускавці.

«Я хочу щиро подякувати Михайлові Сікорі, Ользі Грицик, Ярославу Качмарику і, звичайно, Богданові Гагалюку за те, що не залишають нас наодинці з нашою бідою і не відмовляють у допомозі. Лікування – дороге. Самі ми не дали б собі ради», — наголосила пані Лідія.

Ганна Басова проживає у Вороблевичах. У неї – троє дітей, двоє із яких є інвалідами з дитинства з діагнозом ДЦП. Дітки ще не ходячі, та маму не покидає надія поставити їх на ноги. Для цього провела шість курсів лікування у Клініці відновного лікування професора Козявкіна та два у Хаджибеї. Без фінансової допомоги зробити це було б нереально.

«Хочу подякувати насамперед голові райради Михайлові Сікорі, який підтримує нас постійно і матеріально, й морально, депутатам обласної ради Ярославу Качмарику та Ользі Грицик, які ніколи нам не відмовляють, і першому заступнику голови обласної ради Богданові Гагалюку, який відразу ж увійшов у наше становище і вирішив допомогти», — зі сльозами на очах говорила пані Ганна.

Зрештою, майже кожен із тих, що прийшли цього дня на прийом, пережив власну життєву драму. Тож бути байдужим у такій ситуації просто неможливо. Зрештою, й першого заступника голови РДА Руслана Щербу привели сюди також драматичні події. Він розповів панові Гагалюку про наслідки буревію, що пронісся над Дрогобиччиною цими днями, заручившись підтримкою обласного високо посадовця. І головний лікар КНП «Дрогобицька районна лікарня» пан Володимир Валюх не співав панові БогдануГагалюку елегії, а намалював драматичну картину, яка може статися найближчим часом із Меденицькою лікарнею, позаяк, за його словами, керівництво Меденицького ОТГ не робить реальних кроків із створення свого комунального підприємства. За словами пана Гагалюка, в такому випадку не виключена ліквідація лікарні.

Після завершення прийому Богдан Гагалюк разом із головою райради Михайлом Сікорою, першим заступником голови РДА Русланом Щербою та обласним депутатом Ольгою Грицик відвідали Рихтицьку школу, щоби ознайомитися з результатами реалізації проекту з її ремонту, до фінансування якого долучилася й обласна рада. Обласний високопосадове залишився задоволеним від побаченого.

Дмитро ФЕДАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: