Весна… Оживають дерева і шахраї

Весна… Оживають дерева і шахраї

Весна… Оживають дерева і шахраї

 

Нарешті довгоочікуване весняне тепло викликало цвітіння аличі, абрикосів та магнолій. Ніжно-рожева та біла краса і неповторні аромати додали людям натхнення, бажання жити та творити добро. Вилетіли бджоли, загули над квітками і понесли перші краплини меду у свої вулики. Співають коти, іржуть коні, мукають корови, молодь поспішає на вечори відпочинку у клуби та ресторани – усе радіє сонцю і прагне продовження свого роду. Адже коли, як не у квітні, найкраща пора для таких дум і прагнень!

            Але, як показують події, що про них піде мова нижче, активізуються у цей час не тільки комахи та тварини, не тільки молоді та творчі люди, але і всіляких мастей шахраї та злодюжки. Так сталося, що у один і ой самий день минулого тижня двоє моїх добрих знайомих отримали «листи щастя». Почну із чоловіка, назвемо його Петром, щоб дотриматись правил етики і не викликати нездоровий інтерс до особистості непересічного і унікального у своєму роді чоловіка. Тож до суті справи.

            Петро досить часто перебуває у скруті. Пенсії, яку він нещодавно почав отримувати, не вистачає катастрофічно. Отож чоловік постійно знаходиться у стресовому стані та вірить, що якщо не Бог, то наступний президент допоможуть йому вирватися із тенет бідності. Самий він, як продукт радянської системи, жодних спроб покращити становище не робить. Адже комуністи виховували людей так, що ініціативу проявляти боялися всі, бо за неї карали. Особливо, якщо та ініціатива стосувалася грошей.

            Певно, один із кандидатів у авторитети вирішив таки опуститися до простого смертного Петра і послав йому не шматочок сиру з неба, а електронного листа невідомо звідки. Але конкретного таки листа від «працівника одного із індійських банків», як було сказано там. А радянські люди, як наш Петро, звикли вірити всьому написаному. Тож чоловік кілька діб не спав, ходив підтанцьовуючи і вірячи, що невідомий йому працівник невідомого банку чужої країни вирішив допомогти саме йому, адже більш нужденного і такого, який понад двадцять років мріяв про той самий шматочок багатства, у світі більш нема. А чоловік пропонував отримати майже два мільйони доларів іменем Бога для добрих справ, на які здатен тільки наш Петро і ніхто більше. Жодної підозри у мого знайомого чоловіка не виникло. Навпаки, він так увірував у свою «богообраність» для здійснення божих таки справ на землі, що пересварився майже з усіма друзями, що пробували його повернути на грішну землю. Дехто з нас раніше вже отримував подібні листи і знав, що наступник кроком благодійника буде прохання відкрити рахунок у тому ж таки банку і покласти на той рахунок якусь мінімальну суму, наприклад 500 доларів. Але Петро нічого чути не хотів. Адже основним аргументом, який мав переконати усіх нас, була електронна адреса, з якої прийшов лист. А там чітко вказано: банкделі-равлик-джімейл-ком. Така адреса, на думку Петра, грала роль у його уяві більшу, ніж мокра печатка на постанові Кабінету Міністрів…

            Чим усе закінчилося? – спитаєте ви. А нічим. Ще нічим. Благодійник написав, що молиться за Петра, бажає йому сил і здоров’я, і чекає копії паспорта, ідентифікаційного номера та чіткої адреси місця проживання. Можливо, Петро уже все це відправив адресату, але нам зізнатися не бажає.Що ж, благородна справа порятунку цього світу лежить у руках кожного з нас.

            Наступна історія, про яку я розповім, теж надзвичайно цікава. І стосується вона молодої жінки, яка виховувалася вже у незалежній Україні. Ось якого листа англійською мовою отримала вона (подаю у перекладі ГУГЛУ): «...Моя програма включила камеру і записала ваш акт Мастурбація.Відео, де ви мастурбували. Моє програмне забезпечення також завантажило всі ваші списки контактів електронної пошти і список ваших друзів Facebook. Я маю обидві mp4 з вашою мастурбацією і файл з усіма контактами на жорсткому диску. Ви дуже збочені! Якщо ви хочете видалити обидва файли та зберегти ваші секрети, Ви повинні надіслати мені оплату Bitcoin. Я даю вам останні 72 години. Якщо ви не знаєте, як відправити Bitcoins, шукайте Google. Відправити 2000 USD на цей адресу Bitcoin відразу: 3NsKHJ3Yup99qoAszx8H9QnBBuqLhKcc2i (копіювати і вставляти) 1 BTC = 3850 USD прямо зараз, так що відправте точно 0.528574 BTC на вказану вище адресу. Не намагайтеся обдурити мене! Як тільки ви відкриєте цей електронний лист, я знаю, що ви його відкрили. Ця адреса Bitcoin пов'язана тільки з вами, так що я знаю, чи ви надіслали правильну суму. Коли ви сплачуєте в повному обсязі, я видаляю обидва файли та вимикаю програмне забезпечення. Якщо ви не надішлете платіж, я надішлю ваше відео мастурбації до ВСІХ ДРУЗІВ ТА АСОЦІАТІВ з вашого списку контактів».

            Молода, красива, успішна жінка, назвемо її Наталкою, на теперішній момент є самотньою. Вона, як і більшість людей її покоління, позбавлена комплексів. Не робить таємницю з того, що інколи доводиться самій себе задовольняти, адже це краще, за її словами, ніж випадковий і безсистемний секс без зобов’язань невідомо з ким. Стосунки мають бути або справжніми, або від них краще утриматися. Тому, каже Наталка, можливо якесь відео і потрапило в чиїсь заздрісні руки, адже інколи процес мастурбації проходив перед монітором, на якому демонструвалося щось відповідне для дорослого глядача. А може, запис відбувся під час віртуального сексу – хто його знає? Але лист прийшов, душа Наталки стривожилася, адже відео може потрапити у чиїсь ненадійні руки, у руки когось такого, хто може неправильно зрозуміти, хто може поступити не по-джентельменськи стосовно дівчини. А цього б Наталці ой як не хотілося.

            От уявіть собі, що відео потрапить у руки нашого Петра, а він вихований у системі, де сексу не було взагалі. То що він буде робити? Хіба він, якщо таке трапиться, а у житті можливо все, якщо зустріне на життєвій стежці красуню Наталку, закохається і захоче з нею одружитися, хіба він зможе зрозуміти її? Сумніваюся. Стосунки розірвуться… Певно, саме це і хвилює Наталку. Але…

            У обох випадках працюють професійні шахраї. Із десяти таких як Петро, один-двоє таки «відкриють рахунок» у якомусь закордонному банку. Із десяти жінок одна-дві заплатять таки гроші, щоб їхнє відео, якого можливо і нема, не потрапило до друзів та знайомих. А може, хай би воно краще потрапило справжнім друзям. Бо ж не вічно дивитися тільки на дерева, які так чудово і буйно цвітуть!

            А якщо бути серйозним… Бережіть себе, друзі! І довіряйте таємниці та гроші тільки перевіреним друзям. Наприклад, мені. J

 

Василь Кузан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: