Важлива інформація про нарахування пільг та субсидій

Важлива інформація про нарахування пільг та субсидій

Важлива інформація про нарахування пільг та субсидій

 

На звернення жителів району щодо призначення житлової субсидії з місяця, у якому була нарахованапільга на оплату житлово-комунальних послуг, управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє:

Якщо до складу домогосподарства входить особа, яка має право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем, в якому нараховано пільги, але раніше місяця подання заяви.

Таким чином, у разі подання заяви про призначення житлової субсидії у місяці, в якому нараховано піьгу на оплату житлово-комунальних послуг, субсидія призначається з наступного місяця.

З урахуванням зазначеного, у випадку коли, наприклад, у жовтні нарахована і пільга, і субсидія, сума субсидії у листопаді зменшується на суму нарахованої субсидії у жовтні.

При цьому, якщо пільговик виявив бажання повернути на рахунок органу соціального захисту населення суму нарахованої пільги за жовтень, субсидія може бути призначена з місяця звернення за її призначенням, тобто з жовтня.

 

      

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: