Призначаємо пенсію через Інтернет

Призначаємо пенсію через Інтернет

Призначаємо пенсію через Інтернет

 

Новий електронний сервіс, реалізований Пенсійним фондом України – послуга з призначення пенсії через Інтернет — це перший етап впровадження системи “Е-пенсія”. Наступним кроком буде запуск мобільного додатку цієї послуги. Метою запуску є підвищення ступеня відкритості діяльності Фонду, створення можливостей доступу до електронних сервісів у зручному форматі зі смартфона або планшета, забезпечення простого доступу пенсіонерів до даних електронної пенсійної справи, оперативного доступу застрахованих осіб до інформації, яка міститься в електронній обліковій картці щодо анкетних даних, страхового стажу, заробітної плати з метою захисту їх прав шляхом контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків, розширення кількості осіб, що мають доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду.

Оновлена система за принципом “одне відвідування” надасть можливість одержання послуг дистанційно, в електронній формі, через особистий кабінет на веб-порталі, отримання результатів наданих послуг, організацію обміну даними з іншими державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Новий сервіс “Е-пенсія” дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру Пенсійного фонду, попередньо подавши заяву та усі необхідні документи через веб-портал електронних послуг Фонду. Для цього потрібно авторизуватись в особистому кабінеті на веб-порталі https://portal.pfu.gov.ua за допомогою електронного цифрового підпису; у розділі особистого кабінету “Заява на призначення пенсії” завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді; підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми “Звернення”. Додавати документи (у разі потреби) можна впродовж трьох місяців. Користувачі веб-порталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначення. До сервісного центру необхідно буде звернутися лише раз після повідомлення про призначення пенсії  для ідентифікації особи з оригіналами документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: