Продукцією «Українських медоварів» із Дрогобича зацікавилисяв Канаді

Продукцією «Українських медоварів» із Дрогобича зацікавилисяв Канаді

Продукцією «Українських медоварів» із Дрогобича зацікавилисяв Канаді

 

Дрогобицьке підприємство «Українські медовари», яке стало відомим не лише в Україні, а й у світі, відвідав засновник «Корпорації дистриб’юторів CaAlco» у Канаді Юрій Баранов, щоб особисто ознайомитися з технологією виготовлення медових напоїв.

Те, що побачив, справило на бізнесмена позитивне враження, тому є підстави сподіватися, що в недалекому майбутньому «Медак» й інші медові напої «Українських медоварів» з’являться на канадському ринку.

За словами Юрія Баранова, він прибув до Дрогобича в межах програми, яка фінансується державою Канада для того, щоб допомагати експортерам виходити на канадський ринок.

«Програма діє вже чотири роки і триватиме наступного року, – розповів бізнесмен. – Програмою була організована поїздка, до якої й мене залучили».

На сайті CUTIS канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій Юрій Баранов поділився враженнями від відвідин «Українських медоварів» у Дрогобичі: «Справжнім відкриттям для мене стала компанія «Українські медовари» з Дрогобича, що відновила раніше втрачені рецепти українських натуральних напоїв на основі меду».

Слова відомого канадського бізнесмена є високою оцінкою діяльності «Українських медоварів» і, безперечно, послужать справі промоції продуктів підприємства у світі.

Юрій Баранов родом із Риги. Він був першою людиною з колишнього Радянського Союзу, яка імпортувала в Канаду алкоголь.

«Це було 1998 року, – згадує пан Юрій, – я завіз до Канади «Советскоє Шампанскоє».Останні п’ять років спеціалізуюся переважно на міцних напоях. Я постачав з України «Хлібний дар», «Рада», «Козак», ведемо перемовини з іншими виробниками алкогольних напоїв преміумкласу. Завдяки цій програмі познайомився з керівником підприємства «Українські медовари» Романом Войтківим. Він запросив мене на кілька днів приїхати, і я тут. Оглянули виробництво, переконався, що перше враження було правильне.За кожним продуктом має стояти людина, душа й історія. Це – дуже важливо. Поки не бачиш усього цього ланцюжка, не можеш скласти враження про виробництво та його продукт. Мені усе вдалося побачити на власні очі. Пан Роман – ентузіаст, який відродив старовинні українські напої».

«Я казав українські, потім слов’янські, а тепер кажу світові, – приєднується до розмови Роман Войтків. – Раніше іншого не було. Первісні люди споживали медовий п’янкий продукт. З глибини віків до нас дійшла легенда, що в дерево, у якому було дупло йу ньому господарювали бджоли, вдарила блискавка і воно розламалось,– в дупло потрапила вода. Мед збродив і утворився п’янкий напій. Так сама природа створила алкогольний продукт».

«Щодо продукту, що його виробляють «Українські медовари», то він вистоюється певний час, до нього додають натуральні трави.Я це бачив, – продовжив розповідь Юрій Баранов. – І ми всі розуміємо, що алкоголь взагалі є шкідливим, то такий алкоголь, якщо не є корисним, то принаймні менш шкідливий, а якоюсь мірою, за умови розумного вживання, можливо, буде навіть корисним. Тому разом із Романом міркували, якби задум перетворити у план. Як зробити цей проект комерційним, тому що ентузіазм – це добре, але якщо хочемо чогось домогтися, необхідно, щоб була економіка. Спробуємо завезти в Євросоюз через Латвію, з якої я родом, а відтак і до Канади. Ще треба продумати щодо етикетки, упаковки, асортименту, економіку подивитися. Дуже багато ще роботи. Сьогодні тренди добрі для цього продукту. В усьому світі хочуть вживати натуральне, природне. Складність у тому, що дуже дорого коштує пояснити людям переваги цього продукту. Але як уже процес піде, то вкладення виправдають себе. Нині в Канаді 35 млн. українців. Кожний 27 канадець – українського походження. Головне – донести до них інформацію, що такий історичний продукт з’явився, вони почнуть пробувати і розповідати про це. Щоб вийти з цим продуктом на світовий ринок, маємо скласти план, як його зробити комерційним проектом».

Зі слів Романа Войтківа, у Києві компанії вже борються за дистриб’юторство, щоб продукцією «Українських медоварів» покрити майже всю Україну.

Запитав у пана Романа, чи зможуть мешканці Дрогобиччини купувати продукт, якщо його розпочнуть імпортовувати в Європу і на американський континент.

«За потреби розширюватимемо виробництво, залучатимемо інвесторів. Такого не допустимо, щоб мешканців рідного Дрогобича позбавити можливості споживати цілющий напій».

Нагадаємо, «Українські Медовари»– це єдине в Україні сертифіковане підприємство, яке виготовляє медові напої. Створене у 2017 році завдяки зусиллям дрогобицького пасічника Романа Войтківа, для якого напої з меду є хобій великим натхненням, та волинськими пасічниками, які мають десятирічний досвід у виготовленні медових напоїв різноманітних видів і мають численну кількість нагород, медалей як на всеукраїнських, так і на міжнародних конкурсах. Підприємство розташоване у Дрогобичі.

Медові напої навіть у давнину становили окрему елітну групу п’янкого питва, споживання якого не шкодило а, навпаки, сприяло оздоровленню людей. Україна, як один із найбільших виробників меду у світі, завжди славилася своїми чудовими медовими хмільними напоями.

У 2018 році членами Гільдії медоварів України, що об’єдналися у ТзОВ «Українські медовари», отримано ліцензію на виробництво і запущено мінізавод із випуску медових напоїв.

В основі напоїв – віковічні традиції українського народу. «Медівка» – суто зброджений продукт, що по праву належить до найстаріших хмільних напоїв світу. А «Медак» – це бальзам на основі меду, плодів та настоянок трав. Це ексклюзивний продукт, аналогів якому нема у світі. Продукти «Українських медоварів» – без ГМО, абсолютно без консервантів, не пастеризовані.

Мед – єдиний натуральний продукт, який на всі 100% засвоюється організмом, універсальний лікарський засіб. Поліпшує здоров’я, сповільнює старіння. Медові напої можна застосовувати як засіб проти застуди.

Одні з найважливіших компонентів медівки – антиоксиданти. Ці речовини здатні запобігти серцево-судинним захворюванням та гальмувати розвиток ракових пухлин. Ґрунтовне дослідження науковців показало, що помірне споживання медового напою є найсприятливішим фактором для збільшення тривалості життя.

«Українські Медовари» вважають своєю місією відродження та розвиток національного бренду України, яка здавна славилася унікальними медовими хмільними напоями.

 

Іван ДУХОВНИЙ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: