Насіння овочевих культур – для орендодавців МХП

Насіння овочевих культур – для орендодавців МХП

Насіння овочевих культур – для орендодавців МХП

 

145 000 орендодавців МХП, в межах Всеукраїнської програми «Посій насіння з МХП», безкоштовно отримають набори насіння овочевих культур.

Організатори акціїБлагодійний фонд «МХП-Громаді», Благодійний фонд «Майбутнє для громади», ТОВ  «Захід-Агро МХП» таінші підприємства Групи МХПподбали про те, щоб усі орендодавці отримали набори високоякісного насіння огірків, капусти, редиски, буряків, моркви та запашної петрушки.

За умовами акції, набори надаватимуться виключно орендодавцям агрохолдингу МХП, з розрахунку один комплект насіння – для одного орендодавця.

На підприємстві ТОВ «Захід-Агро МХП» вже готуються до роздачі насіння пайовикам.

«Агрохолдинг МХП високо цінує співпрацю з орендодавцями, котрі проживають в селах. Саме тому ми завжди залишаємося чуйними до потреб громад, сприяємо реалізації їхніх ініціатив, створюємо програми, впроваджуємо нові проєкти.

Підприємство ТОВ «Захід-Агро МХП», в межах програми «Посій насіння з МХП», роздасть 25 000 наборів високоякісного насіння. Хочемо, щоб цей подарунок був не лише приємним, а й максимально корисним», – наголосив Вадим Льошенко, директор ТОВ «Захід-Агро МХП».

Проєкт «Посій насіння з МХП»– яскравий приклад дбайливого ставлення холдингу до багаторічних партнерів в українських селах, що не лише цінує партнерство, а й охоче ділитися успішним досвідом в галузі рослинництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: